اخبار بدمینتون- راکت بدمینتون-رکورد های بدمینتون - لینک بدمینتون- عکس بدمینتون - فیلم بدمینتون- تاریخچه بدمینتون- مقررات و قوانین بدمینتون
تاریخ : پنجشنبه ٢٦ امرداد ۱۳٩۱
نویسنده : کورش بهشتی
نظرات خوانندگان ()

فردا جمعه آخر ماه مبارک رمضان است و بندگان خدا پس از یک ماه مهمانی خدا آماده می شوند تا در عید فطر ، پیروزی بر هوای نفس و شیطان را جشن بگیرند .

جمعه آخر ماه رمضان به نام روز قدس نامیده شده است تا یاد آور آن باشد که دین خدا به جز جنبه های عبادی و معنوی فردی جنبه های اجتماعی و عدالت خواهانه هم دارد . شاید روز قدش نمادی از یکی از مهمترین مشکلات دنیای اسلام باشد یا شاید نمادی از همه مشکلاتی که مسلمانان در گوشه و کنار دنیا دارند . از کشمیر هند تا ارومچی چین تا ابخاز گرجستان ، میانمار ، قره باغ آذربایجان ، بوسنی ، مونته نگرو ، مسلمانان ساکن کشورهای اروپای غربی و آمریکا ، مساجدی که به دست افراد جاهل سوزانده می شوند و حتی برخی حکام بلاد اسلامی که در رعایت موازین عدالت اسلامی بی همت هستند و کوششی نمی کنند یا گروههایی از مسلمین که بدعت در دین خدا می آورند و گروههایی که آتش جنگهای فرقه ای را روشن می کنند و قتلهای خونین در عراق و افغانستان و پاکستان و برخی کشورهای دیگر راه می اندازند و مشکلات بسیاری که شاید در حد این وبلاگ نیز نباشد.

بعد از یک ماه بندگی و مهمانی در آستان حق وقت آن است که تصمیم بگیریم در یک روز برای فریاد آزادی و عدالت دور هم جمع شویم و برای آزادی ملتی فریاد بزنیم که رنج کشیده نزدیک به 70 سال کشمکش قدرتهای بزرگ جهانی و فرا منطقه ای و برخی دول و قدرتهای منطقه ای هستند.


برچسب‌ها: ایران, ورزش, بدمینتون, مناسبت
آخرین مطالب
   
 
حتی اگر می خواهی آهسته ترین توپ را در کوتاه ترین مسافت بفرستی باز هم با تام قدرت به توپ حمله ور شو