اخبار بدمینتون- راکت بدمینتون-رکورد های بدمینتون - لینک بدمینتون- عکس بدمینتون - فیلم بدمینتون- تاریخچه بدمینتون- مقررات و قوانین بدمینتون
تاریخ : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳٩۱
نویسنده : کورش بهشتی
نظرات خوانندگان ()

 

از امروز تصمیم گرفتم یک قسمت خوب را برای وبلاگ بگذارم بدین صورت که هر روز از ماه را به یک استان اختصاص می دهم و خبرهای یک ماه گذشته آن استان را در قالب یک مطلب می آورم البته چون 31 استان داریم و بعضا ممکنه برخی استانها خبری نداشته باشند لذا شاید ترتیب دقیق پیش نرود ولی فعلا بر اساس حروف الفبا شروع می کنیم 

 

مهاباد هیئت برتر آذربایجان غربی

هیأت بدمینتون مهاباد برای سومین سال متوالی به عنوان هیأت برتر بدمینتون آذربایجانغربی انتخاب شد. حصاری دبیر هیأت بدمینتون استان و رئیس هیأت بدمینتون مهاباد، با اعلام این خبر گفت: با عنایت به تلاش و فعالیتهای هیات بدمینتون مهاباد در سال 88 و کسب 304 امتیاز این هیات در میان 15 هیات بدمینتون استان برای سومین سال متوالی عنوان هیات بدمینتون برتر استان را به خود اختصاص داد. وی برگزاری کلاسهای آموزشی داوری و شرکت در رقابتهای مختلف استانی و کشوری و بین المللی و کسب عناوین برتر را از جمله دلایل انتخاب این هیات به عنوان هیات برتر استان در سال 88 اعلام کرد. حصاری اضافه کرد: در حال حاضر 126 بازیکن عضو هیات بدمینتون مهاباد بوده و در این رشته ورزشی فعالیت دارند.

تاریخ 13 شهریور 1391

منبع : صدا و سیمای مهاباد

 

 

نقده قهرمان رقابتهای بدمینتون آذربایجان غربی شد

در این رقابتها که به مدت یک روز در سالن شهدای سولدوز شهر نقده برگزار شد تیمهایی از بوکان ، سردشت ،خوی میاندوآب ، رحمت آباد و دو تیم از نقده حضور داشتند.


در این رقابتها در بخش انفرادی حسین روشنی فر و بهرنگ ایمانی آذر هر دو از نقده اول شدند و عنوان سومی به طور مشترک به محمد امین رحمتی از نقده و حمیدرضا کارگریان از میاندوآب رسید.

در بخش دونفره تیم حمیدرضا شکرانی و مهدی سلطانی از نقده اول ، محمد ابراهیمی و علیرضا ملازاده باز از نقده دوم ، عارف پیشوا و میثم محمود پور از میاندوآب  و نیما آرام و برهان ظریفی از خوی به طور مشترک سوم شدند.

تاریخ:5 شهریور

منبع: باشگاه خبرنگاران ارومیه


برچسب‌ها: بدمینتون, ورزش, خبر, ایران
آخرین مطالب
   
 
حتی اگر می خواهی آهسته ترین توپ را در کوتاه ترین مسافت بفرستی باز هم با تام قدرت به توپ حمله ور شو