اخبار بدمینتون- راکت بدمینتون-رکورد های بدمینتون - لینک بدمینتون- عکس بدمینتون - فیلم بدمینتون- تاریخچه بدمینتون- مقررات و قوانین بدمینتون
تاریخ : شنبه ۳ شهریور ۱۳۸٦
نویسنده : کورش بهشتی
نظرات خوانندگان ()

شنبه 3 شهریور 1386

 

نفرات شایسته به اردوی تیم ملی دعوت می شوند
رییس فدراسیون بدمینتون : جوانان در المپیاد درخشیدند

رییس فدراسیون بدمینتون با خشنودی از درخشش بازیکنان جوان در المپیاد ورزشی ایرانیان،گفت:مربیان تیمهای ملی مردان و زنان از نفرات شایسته مسابقات برای شرکت در اردو دعوت خواهند کرد .
مهدی کرباسیان در گفت وگو با سایت خبری سازمان ؛ حضور پر رنگ استانها در مسابقات بدمینتون المپیاد ورزشی ایرانیان را یکی از نقاط قوت و روشن رقابتها ذکر کرد و افزود :در این مسابقات 29 استان در هر دو بخش مردان و زنان حضورداشتند که تنها استان هرمزگان به دلیل آنکه نتواست بلیط هواپیما برای عزیمت به محل مسابقات در زنجان تهیه کند،از شرکت در مسابقات عذر خواهی کرد . با وجود این در بخش مردان 190 و در بخش بانوان 170بازیکن حضور داشتند و رقابت بازیکنان بزرگسال و جوان در سطح گسترده ای از کل کشور در کنار یکدیگر باعث برگزاری یک دوره مسابقات با کیفیت شد.
وی با ابراز رضایت از درخشش بدمینتون بازان دختر که تحت پوشش فدراسیون برای حضور در بازیهای آسیایی گوانجو آماده می شوند، تصریح کرد : نفراتی مثل الهه شکیبا ، صابره کبیری و فرنوش شهبازی که به تازگی 19 سال آنها تمام شده و زیر نظر فدراسیون بدمینتون و مربیان خارجی برای بازیهای آسیایی 2010 مد نظر ما هستند ،در این رقابتها درخشش خوبی داشتند و نشان داده شد که برنامه های فدراسیون جواب داده است .در حقیقت نتایج کسب شده توسط بازیکنان جوان این مایه امیدواری را به وجود آورد که آینده متعلق به آنها است و بزرگسالان براحتی حرف اول را نخواهند زد.
کرباسیان در خصوص دعوت از نفرات شایسته مسابقات بدمینتون المپیاد به اردوهای ملی ، گفت :در زنجان مربی اندونزیایی تیم ملی مردان و مربی چینی تیم ملی بانوان به دقت بازیها را زیر نظر گرفتند تا چهره های مستعد و آنهایی که از آمادگی لازم بهره می بردند را به تیم ملی دعوت کنند . مربی تیم مردان با مشاهده بازیها گفت که بازیکنان بزرگسال باید کارهای فشرده تری را انجام دهند تا جایگاه خود را حفظ کنند در غیراین صورت جوانان جویای نام جای آنها را خواهند گرفت.
رییس فدراسیون بدمینتون در پایان نحوه برگزاری و میزبانی مسابقات را ستود و گفت :اداره کل تربیت بدنی و هیات بدمینتون زنجان تلاش بسیار خوبی برای میزبانی مسابقات به خرج دادند و اگر چه در برخی اوقات نقاط ضعفی دیده می شد ، رحمانی مدیر کل تربیت بدنی و همچنین سرپرست برگزاری رقابتها و دبیر فدراسیون به حل این مشکلات جزیی می پرداختند تا در اولین دوره المپیاد همه چیز به شکل مطلوب انجام گیرد .


تاریخ  ارسال:جمعه 2 شهریور 1386 - 15:11

کد:19237-1386 

  چاپ


 

کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سازمان تربیت بدنی جمهوری اسلامی ایران می باشد


برچسب‌ها: مصاحبه, مدیران, ایران, بدمینتون
آخرین مطالب
   
 
حتی اگر می خواهی آهسته ترین توپ را در کوتاه ترین مسافت بفرستی باز هم با تام قدرت به توپ حمله ور شو