اخبار بدمینتون- راکت بدمینتون-رکورد های بدمینتون - لینک بدمینتون- عکس بدمینتون - فیلم بدمینتون- تاریخچه بدمینتون- مقررات و قوانین بدمینتون
تاریخ : شنبه ٢٦ آبان ۱۳۸٦
نویسنده : کورش بهشتی
نظرات خوانندگان ()

شاید یادمان نرفته باشد بعد از اولین حضور داور ایرانی در جام جهانی فوتبال (آقای نظری) گشایش و انگیزش بیشتری در فوتبال ایران ایجاد شد و شاید این امکان برای بدمینتون ایران هم پیش بیاید .

فدراسیون جهانی بدینتون اعلام نموده است  پذیرش داوران و ناظران المپیک ۲۰۰۸ پکن باز می باشد و داوطلبان می توانند به ارسال در خواست اقدام نمایند .

تعداد داوران انتخابی در کل ۱۰ نفر می باشد که باید از طریق فدراسیون ها و انجمن های ملی معرفی گردند ولی انتخاب نهایی با فدراسیون جهانی بدمینتون خواهد بود .

مسابقات المپیک از ۸ تا ۲۴ آگوست برگزار خواهد شد و داوطلبان باید قادر باشند در روز ۷ اگوست رسیده و تا ۱۷ آگوست اقامت داشته باشند.

داوطلبان باید سالم و قبراق بوده و کمتر از ۶۰ سال در ۲۰۰۸ سن داشته باشند و به وسیله ایمیل قابل دسترس باشند. و سابقه داوری در مسابقات بین المللی را نیز داشته باشند.

سازمان پکنی برگزار کننده مسابقات هزینه اقامت و تغذیه پذیرفته شدگان را پرداخت خواهد نمود ولی هزینه سفر به عهده خود داوطلب پذیرفته شده می باشد.

مهلت ارسال در خواستها ۲۹ فوریه ۲۰۰۸ می باشد و داوطلبان می توانند از سایت فدراسیون فرمهای مربوطه را تهیه و به فدراسیون ملی خود جهت ارسال تحویل نمایند .


برچسب‌ها: اطلاعیه, داوری
آخرین مطالب
   
 
حتی اگر می خواهی آهسته ترین توپ را در کوتاه ترین مسافت بفرستی باز هم با تام قدرت به توپ حمله ور شو