اخبار بدمینتون- راکت بدمینتون-رکورد های بدمینتون - لینک بدمینتون- عکس بدمینتون - فیلم بدمینتون- تاریخچه بدمینتون- مقررات و قوانین بدمینتون
تاریخ : جمعه ۳ خرداد ۱۳۸٧
نویسنده : کورش بهشتی
نظرات خوانندگان ()

هوا در حال گرم شدن است و بدمینتون دوباره به عنوان ورزش خانوادگی مورد علاقه و پذیرش اغلب خانواده های ایرانی مورد توجه می باشد سالهای قبل شاید به تعداد محدود با بازیکنان بدمینتون در پارکها روبرو می شدیم ولی این سالها هوا که گرم وآرام می شود تقریبا پیدا کردن یک جای خالی برای بدمینتون بازی کردن خیلی سخت باشد .

 

٣ سال پیش که وبلاگ بدمینتون ایران شروع به کار کرد سومین وبلاگ بدمینتونی ایران و می شود گفت تنها وبلاگ بدمینتونی فعال بود و بازدید کنندگان آن به روزانه ٧ نفر نمی رسید اما امروز تعداد وبلاگهای بدمینتونی زیاد شده است و سایتی هم در این باره ایجاد شده است که مطالب تخصصی ارائه می دهد (www.irbadminton.com) با این حال روزهایی وجود دارد که تعداد بازدیدکنندگان بدمینتون ایران به ۴٠ نفر هم می رسد البته با شروع فصل بازی این بازدیدکنندگان در حال افزایش هم هستند .

بنده هم شایسته دیدم تا این وبلاگ را برای پذیرایی از بازدیدکنندگان محترم آماده تر سازم و دستی به سر وروی آن کشیدم مطالب را طبقه بندی کردم و مطالب پر بیننده را در صفحات جداگانه قرار دادم .

بزودی با مطالب جدیدی که عمدتا مربوط به مقررات بدنسازی و تمرین و نیز تکنیکها و تاکتیکهای بدمینتون می شود آنرا بازسازی مجدد خواهم نمود .

با توجه به دوستی نزدیک با آقای فرزاد حسنی مدیر سایت آی ار بدمینتون سعی خواهم کرد فعالیت موازی انجام ندهم بنا براین شما به لینکهای داخلی این وبلاگ که مربوط به سایر مدیران وبلاگهای بدمینتونی است جهت دریافت مطالب و اطلاعات تکمیلی میتوانید مراجعه نمایید


برچسب‌ها: ایران, بدمینتون, تاریخچه و مطالب متنوع
آخرین مطالب
   
 
حتی اگر می خواهی آهسته ترین توپ را در کوتاه ترین مسافت بفرستی باز هم با تام قدرت به توپ حمله ور شو