اخبار بدمینتون- راکت بدمینتون-رکورد های بدمینتون - لینک بدمینتون- عکس بدمینتون - فیلم بدمینتون- تاریخچه بدمینتون- مقررات و قوانین بدمینتون
تاریخ : چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۸
نویسنده : کورش بهشتی
نظرات خوانندگان ()

با سلام خدمت همه دوستان

چند سالی است که در دنیای مجازی برای بدمینتون فعالیت میکنم . وقتی این کار را شروع کردم؛ واقعا تنها بودم ولی الان دوستان جوانتر واقعا گوی سبقت را ربوده اند . و از این بابت واقعا خوشحالم . هرچند در رقابت با سایر رشته ها هنوز این را کافی نمی دانم .

امسال به فکرم افتاده است که انشا الله تا دهه فجر امسال مرد سال بدمینتون ایران را انتخاب و معرفی نمایم البته با همکاری بینندگان محترم وبلاگ !

مرد سال بدیمنتون ایران با اولویت بازیکنان تیم ملی و مربیان ایرانی آن - مدیران فدراسیون بازیکنان برتر لیگ برتر - مدیران استانها - داوران تراز اول - نویسندگان بدمینتون و ... باشند . لذا خواهشمند است با شرکت در نظر سنجی وبلاگ و نیز گذاشتن کامنت ما را همراهی فرمایید .

مراسم در دهه فجر امسال در تران برگزار خواهد شد . دوستانی که مایل به شرکت در مراسم باشند می توانند با پرداخت مبلغ ۵٠٠٠٠ ریال برای ثبت نام انفرادی و نیز ۴٠٠٠٠ ریال برای هر نفر برای ثبت نام گروهی ( حداقل ٣ نفر) به حساب سیبا به شماره ٠١٠٢٨٨۵٨٢١٠٠٢نزد بانک ملی ایران و اعلام مشخصات و ارسال آدرس و شماره تلفن و تصویر کارت ملی خود به آدرس ایمیل وبلاگ داوطلب شرکت در مراسم اهدای جوایز گردند . ضمنا برای اجتناب از هر نوع حادثه غیر مترقبه شایسته است شماره حساب یا آدرس دقیق برای استرداد وجه در صورت مهیا نشدن مقدمات مراسم را در ایمیل ارسالی معین نمایند .

شرکتها و موسساتی که مایل باشند به عنوان حامی  مراسم حضور داشته باشند می توانند با پرداخت حداقل ۵میلیون ریال به شماره حساب فوق ١٠ نفر مهمان به مراسم بیاورند و لوگو خود را نیز در حاشیه محل برگزاری مراسم و کلیه بنرها و علامتهای مراسم نصب نمایند . همچنین مدیر ان شرکتهایی که با پرداخت حداقل ١٠ میلیون ریال حامی ویژه مراسم می شوند می توانند از فرصت سخنرانی و معرفی ۵ دقیقه ای  شرکت خود در مراسم برخوردار شوند .

برای اطلاع از شماره تلفن و آدرس نویسنده وبلاگ لطفا به آدرس ایمیل وبلاگ پیام بفرستید.


برچسب‌ها: بدمینتون, ایران, مرد سال, ورزش
آخرین مطالب
   
 
حتی اگر می خواهی آهسته ترین توپ را در کوتاه ترین مسافت بفرستی باز هم با تام قدرت به توپ حمله ور شو