انتصاب محمد پوریا به سمت سرپرست جدید فدراسیون

صبح روز 17 دیماه سالجاری  محمدرضا پوریا دبیر فدراسیون بدمینتون در حکمی از سوی علی سعیدلو معاون رییس جمهوری و رییس سازمان تربیت بدنی به عنوان سرپرست فدراسیون منصوب شد. این خبر در سایت رسمی فدراسیون درج و از طریق سایر رسانه ها نیز اعلام شد این انتصاب به همراه دو انتصاب دیگر در دو فدراسیون دیگر صورت گرفته است در ادامه خبر فدراسیون در این خصوص آمده است :

در حکم سعیدلو خطاب به محمد رضا پوریا آمده است:

نظر به تعهد و تجربه وبه استناد اختیارات ذیل ماده ‪ ۱۰‬اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی، شما را به عنوان سرپرست فدراسیون بدمینتون منصوب می‌کنم.

در این حکم آمده است: ضرورت دارد با هماهنگی معاون سازمان و رییس مرکز توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای ضمن انجام امور محوله حداکثر در مدت شش ماه نسبت به فراهم نمودن مقدمات و برگزاری انتخابات فدراسیون اقدام فرمایید.سوابق محمد رضا پوریا بشرح زیر است:

متولد 1340

کارشناس ارشد سازمان تربیت بدنی، دارای مدرک کارشناسی جامعه شناسی و تاریخ.

سوابق اجرایی:

- از سال 1363 به عنوان مسئول روابط عمومی فدراسیون

- از سال 1367 تا 1372 مسئول مسابقات فدراسیون

- از سال 72 مسئول لیگ باشگاههای کشور

- از سال 1378 مجدداً مسئول روابط عمومی و لیگ باشگاهها

- از سال 1381 مسئول اجرائی فدراسیون


- از سال 1377 کارشناس تحقیقات و برنامه ریزی سازمان تربیت بدنی

- از سال 1380 تا 1385 کارشناس امور مجامع فدراسیونها

- از سال 1385 کارشناس بررسی اختلاف فدراسیونها

- از سال 1385 تا کنون به عنوان دبیر فدراسیون فعالیت داشتند.


همچنین وی کارشناس ارشد دفتر مشترک فدراسیونها و مدرس سازمان تربیت بدنی می باشند.

دکتر مهدی کرباسیان از سال 68 به مدت 20 سال عهده دار ریاست فدراسیون بدمینتون بود.
مجموعه عوامل فدراسیون بدمینتون از تلاشهای صادقانه دکتر مهدی کرباسیان تشکر وقدردانی کرده وبرای ایشان آرزوی سلامتی وسعادت دارد.

جا دارد بنده هم مراتب تشکر و قدردانی خود را از زحمات دکتر کرباسیان در طول مدت ریاست فدراسیون اعلام نمایم و ضمن تبریک انتصاب برای آقای پوریا نیز آرزوی توفیق و سربلندی داشته باشم .

/ 4 نظر / 8 بازدید
مهناز

هر کو رقمی ز عقل بر دل بنگاشت یک لحظه ز عمر خویش ضایع نگذاشت یا در طلب رضای یزدان کوشید یا راحت تن گزید و ساغر برداشت

زینب

چه کار کردم تا بازديد وبلاگم 50 برابر شده من هم مثل شما وبلاگ دارم. حدود يکسال است که هر وقت فرصت مي کنم آن را آبديت ميکنم. اما دريغ از يک بازديد کننده. اما از وقتي که با جهان باکس آشنا شدم آمار وبلاگم 10 برابر شده. حالا که آمارم فقط با يک لينک باکس 10 برابر شده اگر پنج ليک باکس در وبلاگم بذارم چي مي شه درسته آمار بازديد کنندگان 50 برابر مي شه. شما هم امتحان کنيد. لينک باکسهايي که من پيشنهاد مي کنم اينه، به خاطر اينکه روي سرور قوي نصب شده و کمتر غير فعال ميشه وزود هم لود مي شه. پس شما هم دست بکار بشين. و بريد قسمت بالاي لينک باکس و روي قسمت لينک خودرا اضافه کنيد کليک کنيد. بعد کدي را که ميده در قالب وبلاگتان بذاريد. همش يک دقيقه وقت ميبره ولي اثرش فوق العاده است. اميدوارم بتونم با اين پيشنهاد به شما کمک کرده باشم. موفق باشيد. لينک باکسهاي پيشنهادي من اينه. جهان باکس http://www.jahanbox.com/ امين باکس http://www.aminbox.com/ آرام باکس http://www.arambox.com/ ارم باکس http://www.erambox.com/ جوان باکس http://www.javanbox.com/ اگر خوا

ساغر

سلام بدمینتون رو دوست دارم وتفریحی بازی می کنم ( هم بازی هم زیاد دارم [چشمک]) ولی ترجیح میدم اونو همچنان به صورت تفریحی دنبال کنم! این یه تبرئه ی نه چندان قانع کننده واسه این که بگم از پستات سر در نیاوردم![نیشخند] ممنون که از وبلاگم دیدن کردی بازم این کارو بکن خوش حال میشم![گل][خداحافظ]

آرمان آریایی

سلام..من زمانیکه راکت های بدمینتون چوبی بود بدمینتون بازی میکردم(قدمت رو ببین)ورزش مفرحیه البته چون ضرب دستم سنگین بود به توصیه یکی از دوستان رفتم سراغ تنیس یک مدت کوتاه در امجدیه در خدمت دوستان تیم ملی بازی میکردیم و میباختیم!...به امید فردای روشن برای من، تو و تمام مردم دنیا