مشخص شدن اعضای تیم ملی بدمینتون

سایت فدراسیون بدمینتون ایران به نقل از  روابط عمومی فدراسیون بدمینتون اعلام کرد :

مسابقه انتخابی تیم ملی بدمینتون بزرگسالان دیروز دوشنبه در کمپ تیمهای ملی برگزار شد که در پایان سروش اسکندری و شهرام کرمی با پیروزی برابر امید کرمی و حسن متقی به عضویت تیم ملی در رقابتهای بین المللی دهه مبارک فجر درآمدند.

پیش از این و با تصمیم کمیته فنی در رده سنی بزرگسالان کاوه مهرابی،علی شاه حسینی از تهران و محمدرضا خردمندی از گیلان مدال آوران بدمینتون ایران در رقابتهای بین المللی بهمراه تیم دونفره غلامرضا باقری و اشکان فصاحتی قهرمان رقابتهای دونفره کشور از زنجان جواز حضور در این رقابتها را بدست آورده بودند.

همچنین در رده سنی جوانان بهراد برمایه ور،ارسلان زرگان و فرزین خانجانی از تهران و صدرا صادقی از کرمانشاه و در رده سنی نوجوانان محمد طاهرزاده از گلستان،محمدرضا باقری و علیرضا فغفوری از زنجان و رامین اسدزاده از لرستان، پس از برگزاری مسابقات انتخابی به عضویت تیم ایران در این رقابتها درآمدند.

اردوی این نفرات به منظور حضور در رقابتهای بین المللی دهه مبارک فجر از 25 دی ماه در کمپ تیمهای ملی آغاز می شود.

رقابتهای بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر 14 تا 17 بهمن ماه وبرای نخستین بار با جایزه 15 هزار دلاری، در سالن شهید افراسیابی مجموعه ورزشی شیرودی تهران برگزار خواهد شد.

البته این جایزه مشخص شده که ظاهرا در تاریخ مسابقات دهه فجر بالاترین رقم است هنوز فاصله زیادی با مسابقات 250 هزار دلاری دارد و تبعا امکان جذب بازیکنان سرشناس در این مسابقات و نیز تهییج استعدادهای جوان برای پیگیری این رشته کم است لذا لازم است بخش بازرگانی و سیاسی فدراسیون برای رفع این نقیصه تلاش بیشتری نماید.

/ 0 نظر / 19 بازدید