استقبال گرم جامعه بدمینتون از دهه کرامت

اخبار رسیده از گوشه و کنار کشور حکایت از این دارد که هیئتهای بدمینتون استانها و شهرستانهای مختلف دهه کرامت امسال را با شکوه برگزار کرده اند. برگزاری مسابقات به این مناسبت و برنامه های جانبی آن که با شمیم عشق به مولایمان علی بن موسی الرضا علیه السلام همراه شده است ضمن دادن فضای معنوی به این ورزش یقینا برکات زیادی را به همراه خواهد شد. لذا بر آن شدم تا اخبار مربوط به این مسابقات و مراسم را تا جایی که در دسترسم قرار می گیرد به صورت یکجا خدمتتان عرض نمایم.

مسابقات بدمینتون گرامیداشت دهه کرامت در اصفهان

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیئت بدمینتون استان قم، این رقابت ها که به مناسبت دهه کرامت در اصفهان برگزار شد 45 بدمینتونیست از سراسر کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند و علیرضا یزدانی بدمینتون باز جوان و اینده دار استان قم موفق شد مقام سوم قسمت انفرادی این مسابقات را بدست اورد.

محمد مهدی زاده و حمید کاظمی هم به این رقابت ها اعزام شده بودند و پس از شکست برابر حریفان خود از دور مسابقات حذف شدند.پایگاه هیئت بدمینتون اصفهان خبری در این خصوص مخابره نکرده است.

منبع : http://badmintonqom.mihanblog.com/post/44

مسابقات بدمینتون دهه کرامت  ویژه بانوان در سبزوار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار در این شهرستان نیز مسابقات بدمینتون بانوان به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت در 17 شهریور ماه برگزار شده است اما نتایج این مسابقات اعلام نشده است.

مسابقات بدمینتون گرامیداشت دهه کرامت در منطقه 15 تهران

 به مناسبت دهه کرامت مسابقه دارت و بدمینتون ویژه بانوان شرکت کننده در ایستگاه های تندرستی سطح منطقه 15 تهران روز شنبه مورخ 1/7/91 در مجموعه ورزشی الزهراء 40 واقع در بوستان ولیعصر برگزار می گردد.این مسابقه رأس ساعت 7 صبح با حضور 250 نفر از بانوان ورزشکار در دو رده سنی زیر 40 و بالای 40 سال برگزار خواهد شد.در پایان به برگزیدکان جوایز به صورت کارت هدیه اهداء می گردد.

برگزاری مسابقات بدمینتون گرامیداشت دهه کرامت در شهرستان نیر

به گزارش خبرگزاری برنا از اردبیل، عصر پنجشنبه 21 شهریور ماه 1392مسابقات بدمینتون قهرمانی شهرستان نیر بمناسبت گرامیداشت دهه کرامت با شرکت 24نفر در سه رده سنی برگزارشد در سالن حجاب این شهرستان برگزار شد.

در پایان این مسابقات جوایز و هدایایی به رسم یادبود به برندگان این دوره از مسابقات اهدا گردید. 
دراین مسابقات در رده نونهالان مهدی شهبندی به مقام قهرمانی رسید و اشکان حسین زاده و محمد حسین کنعانی به ترتیب دوم وسوم شدند.
در رده سنی نوجوانان نیز علی امینی به عنوان نخست دست یافت و سید علی میر مرسلی در جایگاه دوم قرار گرفت.
دراین رده سنی پویا اخلاقی و امیرحسین رزاقی بطور مشترک عنوان سوم را کسب کردند.
در رده سنی جوانان نیز امیر طاعتی به مقام قهرمانی رسید،صادق ضامنی دوم شد و محمدرضا نیزپر در سکوی سوم این رقابت ها قرار گرفت.

منبع: http://www.bornanews.ir/Pages/News-139338.aspx

برگزاری مسابقات بدمینتون دهه کرامت در بروجرد

به گزارش پایگاه اینترنتی ورزش و جوانان شهرستان بروجرد هیئت بدمینتون بانوان بروجرد بمناسبت دهه کرامت و پایان ترم تابستانی اقدام به برگزاری یک دوره مسابقه بدمینتون در رده های:نونهالان-جوانان و بزرگسالان بصورت دو حذفی و انفرادی و دو نفره در دو سالن طالقانی و حجاب نمودند.

سالن طالقانی به مربیگری خانم راشین خوش زبان

رده نوجوانان و نونهالان دو نفره:

مقام اول:پرنیا نوری-عطرین گودرزی

مقام دوم:تارا گودرزی-تارا مرادی

مقام سوم:آیناز کمانکش-محدثه سوداگر

رده جوانان و بزرگسالان:

مقام اول:شیرین حسینعلی زاده-آذین گودرزی

مقام دوم:معصومه دیناروند-سارا مستجاب

مقام سوم:ملیحه حنفیه-مهسا دادگر

رده جوانان و بزرگسالان انفرادی:

مقام اول:فرحناز حسینی

مقام دوم:سوسن نظامی

مقام سوم:نسیم باعزم

سالن حجاب به مربیگری خانم فاطمه سوار

رده بزرگسالان:

مقام اول:معصومه میرزایی

مقام دوم:آوا ماشا الهی

مقام سوم:آرزو میرزایی

رده جوانان:

مقام اول:مائده ماکنانی

مقام دوم:پردیس یگانه

مقام سوم:یلدا توکلی

رده نونهالان:

مقام اول:سعیده پرهام

مقام دوم:پانته آ جلالی فرد

مقام سوم:مبینا گودرزی

 

مسابقات بدمینتون دهه کرامت در مهران

به گزارش آوای مهران , عبداللهی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهران گفت: این مسابقات به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و میلاد حضرت رضا(ع) برگزار شده است.
وی افزود: در پایان این مسابقات که تعدادی از بانوان شهرستان مهران حضور داشتند خانم ها زهرا ترخان ، زهره ولی پناه و مریم عبداللهی بترتیب توانستند مقام های اول تا سوم را کسب کنند.
وی همچنین اضافه کرد: به همین مناسبت یک دوره مسابقه ژیمناستیک با شرکت جمعی از دختران و بانوان مهرانی در سالن نشاط این شهرستان برگزار شد که در پایان به نفرات برتر جوایزی اهداء گردید.

منبع: http://avayemehran.ir/news/4273

/ 0 نظر / 32 بازدید