مرد سال و بانوی سال بدمینتون شناخته شدند

دیشب (سه شنبه) مصادف با 16 دسامبر و 25 آذر در قالای دوبی مرد سال - بانوی سال و پدیده سال بدمینتون جهان معرفی شدند.

چن لانگ بازیکن تک نفره بدمینتون چین که امسال نخستین قهرمانی جهان خود را تجربه کرد به عنوان مرد سال بدمینتون جهان برگزیده شد. او امسال در مسابقات پرستیژی آل انگلند، اوپن هند و اوپن دانمارک و بازیهای اسیایی نیز قهرمان شده بود. لین دان- ژانگ نان (هر دو از چین) و لی یونگ دائه و یو یئونگ سئونگ رقبای چن لانگ برای عنوان مرد سال بدمینتون جهان بودند.

 چن لانگ بعد از این انتخاب اعلام کرد : من بسیار خوشحالم هر چند این موفقیت نتیجه کار گروهی تیم بدمینتون چین بود و من فق باید روی بازی در هر یک از تورنمنتها متمرکز می شدم.

یونلی ژائو بانوی چینی دوبل بدمینتون که دو قهرمانی جهان را در کارنامه دارد به عنوان بانوی سال بدمینتون معرفی شد. او امسال 3 قهرمانی سوپر سریز را در دوبل بانوان و 4 قهرمانی سوپر سریز را در دوبل مختلط در کارنامه دارد. و البته مدال طلای بدمینتون دوبل بازیهای اسیایی نیز از افتخارات مهم او درسال 2014 است

ژائو برای دستیابی به این عنوان با لی زروئی - وانگ شیزیان و وانگ ییهان هر سه از چین و کریستینا پدرسن از دانمارک  رقابت داشت.

ژائو در مصاحبه اعلام کردک این یک خبر فوق العاده و خوشحال کننده است. من چندین سال است تلاش می کنم و این مرا به آینده امیدوار تر می کند.

آکانه یاماگوچی بانوی ژاپنی که دوبار پیاپی قهرمان جوانان جهان شده است و امسال در سوپر سریز پرمیر اوپن چین هم نائب قهرمان شده اس به عنوان پدیده سال بدمینتون معرفی شد .

توماس لوند دبیر کل فدراسیون جهانی بدمینتون ضمن معرفی برگزیده شدگان معیارهای انتخاب را نیز اعلام کرد.

او گفت انگیزه ورزشکاران مهمترین سرمایه فدراسیون جهانی بدمینتون است و اعلام کرد علاوه بر نتایج کسب شده ارتباط با رسانه ها - و مسئولیت پذیری اجتماعی و همکاری با اسپانسر ها از جمله ضوابط برگزیده شدن مرد سال و بانوی سال بدمینتون جهان بوده است.

مجموع جوایز اعطا شده به برگزیدگان 400 هزار دلار اعلام شده است.

/ 15 نظر / 62 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

سلام.خوبين؟ حيفه وب به اين خوبي نيست که چنين آدرسي داره؟ ميخواي وب تو هم مثل سايتاي بزرگ يه آدرس اختصاصي داشته باشه؟ کافيه يه دامنه 3900 توماني براش بخري تا بشه يه سايت اختصاصي. بيا خودت ببين. http://s4you.ir/1/824Nn

اميد

سلام. خوبي؟ ميخواي به زبان انگليسي مسلط بشي؟ خيلي راحته. بيا خودت ببين http://s4you.ir/1/9QXiu

اميد

سلام. خوبي؟ ميخواي به زبان انگليسي مسلط بشي؟ خيلي راحته. بيا خودت ببين http://s4you.ir/1/9QXiu

صدف

سلام. خوبين؟ طاعاتتون قبول. منم يه وب با موضوع موفقيت دارم. خوشحال ميشم نظر شما رو هم در مورد مطالبش بدونم :)

سلیمانی

باسلام از هیئت بدمینتون شهرستان مشکین شهر مزاحم میشم لنک شدید به امید موفقیت بدمینتون کشور

خريد vpn

فروش و پشتيباني تخصص ماست. امنيت شما تخصص ما هست با سرويس هاي ما به راحتي و خيالي آسوده به گشت و گذار در اينترنت بپردازيد https://www.q-five.com http://buyvpniran7.com https://iransabavpn11.com

بابک ثبوتی

عرضه مستقیم بهترین وسایل بدمینتون خرید خود را از نمایندگی رسمی در ایران انجام دهید تخفیف ویژه و استثنایی برای مربیان eaglesports.ir