ادعای شرکت راکت پرو اسپید برای رقابت با یونکس

آیا فکر می کنید که راکتهای بدمینتون یونکس بهترین هستند؟ بله الان بازیکنان رتبه برتر جهان این راکت را بیش از هر راکت دیگری استفاده می کنند و شکی نیست که این برند پیشرو این رشته است. این مطلبی است که چاو یاپ از سایت اطلاعات بدمینتون بحثش را با این آغاز می نماید و ادامه می دهد:

اما سوال این است که آیا آنها بهترین هستند ؟ واقعیت اینکه شما می بینید هر بازیکن مطرح از این راکت استفاده می کند این است که این شرکت ژاپنی برای چندین دهه است که یک شریک محبوب برای فدراسیون جهانی و حامی ۵ مسابقه برتر این رشته است .

آخرین راکت ساخت یونکس راکت آرک سابر (َArc Saber 10) می باشد که در ژاپن ساخته می شود و به قیمت تقریبا 230 دلار در خرده فروشی عرضه می شود که آنرا گرانترین راکت بدمینتون کرده است .  از راکت های رده بالای دیگر یونکس می توان از آرمورتک(Armortec) و سری نانو اسپید (Nano speed) نام برد .طیف قیمتی این راکتها از 100 تا 200 دلار است .

سایت اطلاعات بدمینتون در این مقاله می گوید چقدر ناراحت خواهید شد که راکتتان در برخورد با راکت حریف [یا میله تور یا زمین] بشکند و خدا تضمین نکرده که راکت شما سالم بماند این سایت بعد از بررسی چند راکت دیگر از جمله راکتهای کاراکال (Karakal) و کوینگلی (Quingly) ؛ راکت پرواسپید را پیشنهاد می کند که کیفیت خوبی را دارد و قیمت مناسبی را .این سایت می نویسد راکت پرو اسپید با استفاده از موادی با کیفیت مشابه و با تکنولوژی همتراز راکتهایی با قیمت رقابتی عرضه کرده که برندهای طماع را شرمنده کند راکتهای این شرکت با قیمتی در حدود ۴٩ دلار عرضه می شود.(این قیمت برای تحویل در ایران نیست)مدلهای آزمایشی راکتهای این شرکت با قیمت ٢٠ دلار عرضه می شود .

راستی شما بین راکتهایی که باهاشون بازی کرده اید؛ کدام را بیشتر می پسندید؟

( سفارش راکتهای پرو اسپید با قیمت اولیه 65 هزار تومان انجام می شود سفارش دهید تحویل بگیرید. )

/ 4 نظر / 41 بازدید
سعید

سلام دوست عزیز ممنون که اومدی... من حتی اسم شعر هم روی چرندیاتم نمتونم بزارم اونوقت شما میگی شاعر باشم... متاسفانه با بد مینتون هم رابطه ای ندارم چون بلد نیستم [نیشخند] موفق باشی//

محمد

باسلام خدمت دوست گرامي من محمد مرادي يكي از بازيكنان بدمينتون نوشهر هستم من يك سايت زدم در مورد بدمينتون به نام مازندبدمينتون لينك شما را هم قرار دادم . اگه من رو با نام مازند بدمينتون لينك كنيد به من كمك خيلي بزرگي كرديد تا به هدفم برسم. باتشكر www.mazandbadminton.com

مهناز

سلام دوست عزیز ورزشکار امیدوارم خوب باشید.ببخشید دیر میکنم هی...!!!

FARSHAD

SALAM mikhastam rakidi ke doost daram ro behetoon begam ((((((((( ( raked faghat muscle power 33 va head 8000) ))))))))