سخنی با دکتر روحانی در خصوص بدمینتون

جناب اقای روحانی

رئیس جمهور محترم

بعد از پیروزی ایران در آخرین مسابقه انتخابی جام جهانی فوتبال و حسن تصادفی که با انتخاب حضرتعالی داشت هوادارانی که به خیابانها آمده بودند شعار می دادند:

با کلید روحانی ...............رفتیم جام جهانی

اما نمی دانم آیا این کلید شما فقط برای قفلهای فوتبال کار می کند یا قادر خواهد بود قفلی را هم از سایر ورزشها باز نماید؟

البته رای اعتمادی که به 3 وزیر انتخابی حضرتعالی در حوزه جوانان و نوجوانان و آموزش و پژوهش و تربیت کشور ( آموزش و پرورش- آموزش عالی- ورزش و جوانان) داده نشد !نشان داد دولت و مجلس تفاهم چندانی در حوزه مسائل این قشر ندارند اما امیدواریم با حسن انتخاب حضرتعالی در وزیر پیشنهادی بعدی این 3 وزارتخانه خصوصا ورزش و جوانان کلیدی هم برای قفل های ورزشهای دیگر از جمله ارائه شود.

مصاحبه ای که اخیرا قهرمان سابق بدمینتون کشور مرتضی ولی دروی و مربی فعلی تیمهای جوانان و نوجوانان انجام داده است واقعا دردهای ما را دوباره تازه کرد!

ورزشی که سالن اختصاصی آن به تیم های ورزشهای دیگر اختصاص داده می شود

و ورزشی که ورزشکاران آن خانه بدوشند و هر چند ماه یک بار در سالنی با آدرس جدید باید تمرین کنند

و ورزشی که ورزشکاران آن بیش از برخی  رشته های دیگر از جیب مبارک خرج می کنند و خیلی کمتر از آنها بر دوش دولت بار دارند

و ورزشی که ورزشکاران آن مجبور نیستند از انواع داروها ومواد نیرو زا برای قطور کردن عضلات خود استفاده نمایند و با سکته قلبی در عنفوان جوانی آمارهای بهداشت و درمان کشور را ضایع نمایند.

ورزشی که اعضای خانواده می توانند صرف نظر از جنس و سن در کنار هم انجام دهند و ساعات شد و مفرحی داشته باشند و کمکی برای حل برخی معضلات اجتماعی فعلی مانند طلاق باشند.

با این حال کل بودجه اختصاص یافته ( به جز هزینه احداث سالنهای اختصاصی برخی شهرستانها و استانها) به اندازه 2-3 بازیکن لیگ برتر فوتبال نیست.

ما یک سال بعد از اینکه بدمینتون را به ایران آوردیم در آسیا هشتم شدیم همان زمان در والیبال و بسکتبال هم در آسیا چنین رتبه هایی داشتیم ولی اکنون بعد از 40 سال از شرکت در مسابقه های بدمینتون در آسیا می ترسیم؟! اما ترکیه ای که 15 سال دیر تر از ما بدمینتون را شناخت اکنون از ما گامهای زیادی جلوتر است!

برای کسب نتیجه در بدمینتون لازم نیست شما هزینه های عجیب غریبی انجام دهید فقط کافی است بودجه و امکانات آن را از 2-3 بازیکن لیگ برتر فوتبال به 2-3 تیم لیگ برتر افزایش دهید یقینا قبل از پایان دوره اول ریاست جمهوریتان شانس بالای کسب مدال در میادین مهم اسیایی و جهانی خواهید دید.

یقینا وقت شما با ارزش تر از آن است که وبگردی کنید و به وبلاگهایی نظیر وبلاگ بنده سر بزنید اما امیدوارم مشاورینی امین داشته باشید که پیام ما را قرائت کنند و به شما برسانند.

/ 3 نظر / 39 بازدید
ملودی

سلام دوست خوبم امروز با وبلاگت آشنا شدنم از محتویات وبلاگت بسیار خوشم آمد من هم یک وب سایت دارم همه جور چیزی توش فکر کنی پیدا میشه از موزیک بگیر تا فیلم و سریال حتما یه سری هم به من بزن حتما من منتظرتم آها راستی تا یادم نرفته یک قسمت هم تو سایت داریم برای تبادل لینک به نام تبادل لینک هوشمند حتما اگر دوست داشتی وبلاگت رو توش معرفی کن تا بازدید تو هم مثل من بره بالا دوستم حتما منتظرتم . آدرس سایت ما : www.01.melodyhaa.in آدرس تبادل لینک هوشمند سایت ما: 01.melodyhaa.in/Linkdooni/index.php

محمد

سلام مطلب جالبی بود.چند وقته میام وبت یکم بهش برسی وبت عالی میشه! یه چند تا سایت میدم برو ببین این برای قالبه سایته که قالبای خیلی خوبی داره میتونی استفاده کنی اینتر وب: www.enterweb.ir اینم برای افزایش بازدید وبت خوبه البته روش و .. نیست آگهی میتونی بدی به صورت رایگان!محصولاتتم میتونی بفروشی! همراه ما: www.hamrahema.ir

hamid

سلام بزرگترین پایگاه افزایش بازدید و بهبود رنک شروع بکار کرد اگه به دنبال افزایش بازدید واقعی بهبود رنک الکسا و گوگل سایت خودتونین حتما به این سایت سر بزنین http://hitsha.ir در این سایت میتونین از امکانات مخصوصی که گذاشته شده استفاده کنین : 1 - سیستم تبادل بنر 2 - سیستم تبادل بازدید کننده 3 - سیستم لینک باکس حرفه ای و بزودی سیستم تبادل پاپ آپ تمام این سیستم ها تاثیر صددرصد مثبت روی رنک و جایگاه وبلاگ و وبسایت شما داره منتظر شما در هیتس ها هستیم .