اتهام دوپینگ برای لی چونگ وی

لی چونگ وی ستاره مالزیایی بدمینتون و مرد شماره یک فعلی رنکینگ جهانی بدمینتون که علیرغم عناوین متعدد در این رشته هرگز قهرمانی جهان در این رشته را بدست نیاورده است دیروز سه شنبه از سوی هیئت اجرایی فدراسیون بدمینتون به دوپینگ متهم شد.

سایت MSN Sports با گزارش این خبر افزود: با توجه به نتیجه آزمایش دوپینگ انجام شده که  نمونه گیری آن در حاشیه مسابقات قهرمانی جهان در ماه آگوست   انجام شده است در نمونه اخذ شده داروی دگزامتازون مشاهده شده است که از داروهای ممنوعه می باشد لذا این ورزشکار تا اطلاع ثانوی  از شرکت در مسابقات منع شده است.

لی چونگ وی که محبوبترین ورزشکار مرد مالزی است در واکنش به این خبر اعلام کرد که او هرگز تقلب نکرده است و نتیجه آزمایشی که نمونه آن هفته گذشته اخذ شده است این موضوع را نشان خواهد داد.

در گزارش BWF هیچ تاریخ مشخصی برای اعلام نتیجه نهایی مشخص نشده است.

لی چونگ وی در مصاحبه ای اعلام کرده است به خاطر آسیب دیدگی شدید در ماه جولای و با تجویز پزشک دگزامتزاون دریافت کرده است و در ازمایش قبل از مسابقه آزمایش دوپینگ را پاس کرده است.

مقامات مالزیایی اعلام کردند که از نظر آنها لی چونگ وی کاملا بی گناه است و آنان به طور کامل از لی حمایت خواهند کرد.

این خبر در سایتهای خبری متعدد دیگر نیز انعکاس گسترده ای داشته است.

/ 4 نظر / 62 بازدید
ملت بلاگ

با ياري حق تعالي و سپاس از تيم قدرتمند ملت بلاگ و به شکرانه سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملي و جهاد مديريتي توانستيم با افتخار سرويسي در خور شأن ملت ايران در جهت هر چه شکوفا شدن فرهنگ غني و بي بديل فارسي زبانان در سراسر دنيا بنا نهيم و به خود مي باليم که ميزبان ملت ايران در امر وبلاگ نويسي هستيم.

کسب درآمد

سلام دوست عزيز وبلاگ جالبي داري. يه پيشنهاد خوب براي اينکه بتوني از وبلاگت کسب درآمد کني داريم. توضيحات بيشتر تو اين صفحه هست: http://webgar.com/daramad نه وقت گيره نه زحمتي داره. سئوالي داشتي يا نياز به راهنمايي داشتي ايميل بزن يا پيغام بذار در خدمتيم.

نام

متن پيام

یونس شریفی

جایزه بزرگ بدمینتون شهرستان گرمه(500000 تومانی)94/6/15 اطلاعات بیشتر در وبلاک شهرستان گرمه badmintongarmeh.blogfa.com