محمد رضا مطیع در کادر فنی تیم ملی بدمینتون بزرگسالان

قم - خبرگزاری مهر: پنجه باشی رئیس هیئت بدمینتون استان قم از انتخاب یکی از چهره‌های موفق و با سابقه بدمینتون قم برای مربیگری در تیم ملی بزرگسالان کشورمان خبر داد.
 علی پنجه باشی در گفتگو با خبرنگار مهر، تصریح کرد: این یک اتفاق مهم و موفقیت ارزشمند برای بدمینتون قم است که یکی از چهره های موفق سال های اخیر این رشته بعد از درخشش در رده های سنی مختلف بدمینتون کشور، نماینده قم در کادر فنی تیم ملی بدمینتون کشورمان است.

وی ادامه داد: این مربی ارزشمند محمدرضا مطیع از مربیان بسیار پرتلاش و با دانش ورزش قم در رشته‌ بدمینتون است که با استفاده از تجربه و دانش وی موفقیت‌های ارزنده‌ای در مسابقات میادین گوناگون بدمینتون کشور در رده‌های سنی مختلف برای ورزش استان قم به دست آمده است.

پنجه باشی افزود: پس از تربیت نوجوانان و جوانان مستعد برای عضویت در تیم‌های بدمینتون قم در سطح استان و همچنین رقابت‌های کشوری، علاوه بر اینکه استعداد و توانمندی بدمینتون قم به نمایش گذاشته شد، اکنون محمدرضا مطیع با توجه به اینکه به خوبی قابلیت‌های خود را در مربیگری بدمینتون به نمایش گذاشت برای حضور در کادر فنی تیم ملی بدمینتون انتخاب شد.

رئیس هیئت بدمینتون استان قم ابراز کرد: خوشبختانه مسئولان فدراسیون بدمینتون و کارشناسانی که از نزدیک وی را زیر نظر داشتند، به این نکته پی بردند که محمدرضا مطیع از دانش و تجربه خوبی در این رشته برخوردار است و از مربیان مستعد بدمینتون کشور به شمار می رود.

وی یاد آور شد: از آغاز تمرینات تیم ملی بدمینتون رده سنی بزرگسالان کشورمان که با شرکت افراد دعوت شده از استان‌های مختلف در قالب اردوی آماده‌سازی صورت در حال برگزاری است، محمدرضا مطیع نیز در کنار دیگر اعضای کادر فنی تیم ملی حضور یافته تا تیم ملی پرقدرتی برای مسابقات مهم برون مرزی آماده شود.

پنجه باشی کرد: پس از موفقیتی که توسط مطیع در مسابقات رده سنی پیشکسوتان کشور با کسب مجوز حضور در مسابقات پیشکسوتان جهان حاصل شد و همچنین توانمندی بالایی که مطیع در جدال با چهره‌های مطرح استان‌های مختلف به نمایش گذاشت، این ورزشکار ارزنده هم زمینه ساز افزایش اعتبار بدمینتون قم شد و هم اینکه قابلیت های خود را بیش از پیش نشان داد.

وی ابراز داشت: تیم ملی بدمینتون بزرگسالان کشورمان با حضور محمدرضا مطیع در کنار دیگر اعضای کادر فنی این تیم سعی در رسیدن به مرز آمادگی مطلوب دارد تا در رقابت‌های مهم برون مرزی که پیش روی بدمینتون بازان کشورمان است، حضوری موفق داشته باشد.

رئیس هیئت بدمینتون استان قم افزود: به همین خاطر اردوی تیم ملی تشکیل شده و تا بیست و نهم مرداد ماه ادامه می‌یابد تا تیم ملی بدمینتون بزرگسالان زیر نظر مربیان خود با انجام تمرینات و برنامه‌های آماده‌سازی جدی به شرایط مطلوبی برسد.

این خبر تاکنون از سوی فدراسیون بدمینتون به طور رسمی اعلام نشده است و منابع خبری فقط با اتکا به گزارش هیئت بدمینتون قم این خبر را نقل کرده اند

این در حالی است که زمان زیادی از انتصاب بهادر زکی زاده به عنوان مربی تیم ملی بزرگسالان بدمینتون و مرتضی ولی دروی به عنوان مربی تیمهای ملی امید و جوانان نمی گذرد .

/ 0 نظر / 62 بازدید