هیئت بدمینتون استان همدان مهر 1392 استعدادیابی می کند

فروزان اویسی در گفتگو با خبرنگار ورزشی مهر اظهار داشت: مدرسه بدمینتون همدان پس از استعدادیابی بر روی داشته های خود کار خواهد کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه هر رشته کمبودها و مشکلات خاص خود را دارد و در کنار آن نیز باید از توانمندی ها به خوبی استفاده کرد، گفت: خوشبختانه رشته بدمینتون در همدان مشکل خاصی ندارد.

اویسی افزود: این ورزش علاقه مندان زیادی دارد که در همین راستا یک سالن اختصاصی برای این رشته در اختیار هیئت بدمینتون قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه این سالن دارای شش زمین است، گفت: تعداد سالن ها در سطح شهر برای علاقه مندان بسیار کم است.

اویسی ادامه داد: سالن اختصاصی بدمینتون در مجموعه ورزشی بانوان که تازه احداث شده قرار دارد و بانوان روزهای فرد در آنجا به تمرین و آموزش بدمینتون مشغول هستند.

نایب رئیس هیئت بانوان بدمینتون همدان بیان داشت: برگزاری کلاس های آموزشی و برگزاری مسابقات به مناسبت های مختلف از جمله برنامه های این هیئت است.

وی با بیان اینکه بدمینتون همدان دارای سالن اختصاصی و استاندارد است و قصد داشت امسال میزبانی کشوری بانوان را بگیرد، عنوان داشت: متاسفانه به دلیل کمبود بودجه و تحریم ها فدارسیون نتوانست این کار را انجام دهد.

اویسی با بیان اینکه رشته بدمینتون در سال گذشته در استان همدان 742 نفر عضو داشته، اظهار داشت: آمار تعداد اعضای ورزشی رشته بدمینتون از اول امسال تاکنون 301 نفر است که انتظار می رود تا پایان امسال این تعداد بیشتر شود.

نایب رئیس هیئت بانوان بدمینتون همدان در پایان سخنانش گفت: نسبت به سابقه ای که رشته بدمینتون دارد تعداد سالن ها در شهر همدان کم و ابزار این ورزش نیز تا حدودی مانند دیگر رشته ها گران است.

/ 0 نظر / 44 بازدید