ژاپن داطلب میزبانی بدمینتون قهرمانی جهان شد

خبرگزاری کیودو، خبرگزاری رسمی ژاپن اعلام کرد که این کشور قصد دارد جهت آمادگی بیشتر برای برگزاری مسابقات المپیک 2020 کیوتو، میزبانی بدمینتون قهرمانی جهان در سال 2019 را عهده دار شود.

ژاپن  تا کنون میزبانی این رویداد را نداشته است و اتحادیه بدمینتون ژاپن درخواست خود را برای میزبانی به فدراسیون جهانی بدمینتون تقدیم کرده است. این درخواست باید در نشست آتی فدراسیون که در ماه می آینده برگزار می شود بررسی شود.

سابقه این که یک شهر میزبان المپیک یک سال قبل از برگزاری المپیک میزبان مسابقات قهرمانی جهان شود وجود دارد و در سال 2011 ویمبلی لندن میزبان مسابقات قهرمانی جهان بود.

اوایل امسال فدراسیون جهانی بدمینتون با انتقال محل برگزاری مسابقات بدمینتون در المپیک 2020 توکیو از مرکز این شهر به ناحیه موساشینو انتقال یابد تا هزینه های برگزاری طرف ژاپنی کاسته شود.

پائول اریک هویر، رئیس فدراسیون جهانی بدمینتون، خواسته است تا سالن محل برگزاری مسابقات تماشایی بدمینتون مشخص شد و گفته است فدراسیون جهانی بدمینتون نیز علاقه دارد برنامه ریزی برای المپیک 2020 توکیو را زود تر شروع کند

مسابقات قهرمانی جهان از سال 1977 در مالرنو سوئد استارت خورد و از آن سال تا 1983 هر 3 سال یکبار برگزار شد. سپس از سال 1985 تا 2006 هر 2 سال یکبار برگزار شد و از سال 2006 به بعد همه ساله -به جز سالهایی که المپیک برگزار می شود - برگزار شده است. در آخرین مسابقات قهرمانی جهان که در سال 2015 و در جاکارتا اندونزی برگزار شد در سر جمع مدالها با کسب 3 مدال برنز ششم جهان شد.

مسابقات قهرمانی جهان در سال 2017 نیز در شهر گلاسکو اسکاتلند برگزار خواهد شد که پیشتر میزبانی مسابقات سادیرمان را نیز عهده دار بوده است.

منبع:سایت www.insidethegames.biz

/ 1 نظر / 98 بازدید
www.hostexhibition.com نمايشگاه هاست

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap دات کام ------------------- فروش نرم افزار ارسال پست اتوماتيک به وبلاگ هاي پرشين بلاگ نرم افزار انتقال مطلب از فيد به پرشين بلاگ ارسال پست اتوماتيک از RSS به وبلاگ هاي پرشين بلاگ با من در تماس باشين براي خريد نرم افزار هديه من به شما يک پنل رايگان براي ارسال تبليغات در وايبر براي گرفتن پنل تحت وب خود به من ايميل بزنيد cc-ir دات کام