نتایج رنکینگ بدمینتون نوجوانان مشخص شد

مراحل یک چهارم نهایی و نیمه نهایی دوبل نوجوانان

دیدارهای یک چهارم و نیمه نهایی دومین مرحله رقابت های رنکینگ بدمینتون نوجوانان کشور بعدازظهر روز جمعه در سالن اختصاصی بدمینتون سمنان برگزار شد و فینالیست های این رده سنی مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در دیدار مرحله یک چهارم نهایی، تیم های دونفره ، محمد قنبری و سجاد امامیان از خراسان رضوی با نتیجه 2 بر صفر برابر امیر جباری از همدان و مهرداد ایزدفر از سمنان پیروز شدند و راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

هم چنین تیم دونفره محمدباقر ترابی و نعیم الدین موسوی نژاد از قم با تیم دونفره سروش پیری و محمد حسین سپهری از زنجان به رقابت پرداختند که در پایان تیم دونفره محمدباقر ترابی و نعیم الدین موسوی نژاد با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسیدند و راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

سومین دیدار میان تیم های دونفره محمد امین علی اکبریان و نیما جباری از خراسان رضوی و امیر پاهنگ و دانا مسعودی از سیستان و بلوچستان برگزار شد که این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود محمد امین علی اکبریان و نیما جباری پایان یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

چهارمین دیدار مرحله یک چهارم نهایی نونهالان میان دو تیم سجاد ترابی و محمد مهدی زاده  از قم و کیانوش افشاری راد و مهدی انصاری از زنجان برگزار شد که در پایان تیم کیانوش افشاری راد و مهدی انصاری با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسیدند و راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

در مرحله رقابت های نیمه نهایی این پیکارها 2 دیدار برگزار شد که در نخستین دیدار تیم های قنبری و امامیان در مصاف با تیم دونفره موسوی نژاد و ترابی به رقابت پرداختند که این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود قنبری و امامیان خاتمه یافت و این تیم دونفره راهی فینال دونفره نونهالان شدند.

در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی تیم های دونفره محمدامین اکیریان و نیما جباری از خراسان رضوی به مصاف تیم دونفره کیانوش افشاری راد و مهدی انصاری از زنجان رفتند که تیم دونفره محمدامین اکیریان و نیما جباری با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسیدند و راهی فینال شدند.

دیدار فینال بدمینتون دوبل

دیدارهای فینال دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون نوجوانان کشور در قسمت دونفره پسران عصر روز جمعه در سالن اختصاصی سمنان برگزار شد و در پایان این پیکارها تیم های دونفره خراسان رضوی به مقام قهرمانی نوجوانان کشور دست یافت.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، دیدار نهایی نوجوانان نیز بین دو تیم دونفره محمد قنبری و سجاد امامیان از خراسان رضوی و تیم دونفره محمد امین علی اکبریان و نیما جباری از خراسان رضوی برگزار شد که در پایان تیم دونفره اکبریان و جباری با نتیجه 2 بر صفر برابر حریف به پیروزی رسیدند و قهرمان این مرحله شدند.

تیم های دونفره محمد قنبری و سجاد امامیان از خراسان رضوی دوم شدند و تیم های دونفره محمدباقر ترابی و نعیم الدین موسوی نژاد از قم و کیانوش افشاری راد و مهذی انصاریان از زنجان مشترکا سوم شدند.

  

امیر جباری از همدان قهرمان دومین مرحله رنکینگ بدمینتون نوجوانان کشور شد

فینال دومین مرحله رقابت های رنکینگ بدمینتون نوجوانان کشور در قسمت یکنفره پسران بعدازظهر روز جمعه 1/9/92 در شهرستان سمنان برگزار شد و امیر جباری از همدان به مقام قهرمانی رسید.

در دیدار نهایی این مرحله که بین امیر جباری از همدان و سجاد ترابی از قم در سمنان برگزار شد در پایان امیر جباری توانست با نتیجه 2 بر صفر برابر حریف خود به برتری دست یابد و به مقام قهرمانی برسد.

سجاد ترابی از قم دوم شد و مهدی انصاری از زنجان و مهرداد ایزدفر از سمنان مشترکا به مقام سوم دست یافتند.

/ 1 نظر / 41 بازدید
کیوان

سلام وب بسیار زیبا و مفیدی داری فقط ی مشکل داره که اونم قابل حله مشکلش اینه ک دیده نمیشه و بازدید کننده ای کمی داره میخوای دیده بشه؟ چجوری؟ با بالا بردن رتبه الکسا چجوری بالا ببری؟ متن زیر رو بخون برترین نرم افزار افزایش رتبه ی الکسا درجهان برای وبلاگ و وبسایت فقط و فقط 4000 تومان آنلاین پرداخت میکنی و همون لحظه دانلود میکنی اگ میخوای وبت جزبهترین ها باشه برو ب لینک زیر http://www.masbi.com/product.aspx?rgm=keyvan04&p_id=7909