هم پای لیگ برتر بدمینتون

لیگ برتر بدمینتون در دو بخش بانوان و آقایان مانند سالهای قبل در اواخر پاییز استارت خورد. لیگ بدمینتون امسال نیز مانند 2 سال گذشته با اگر و اماهایی روبور بود اما به حول و قوه الهی و همت مدیران و اهالی بدمینتون بخش عمده ای از این اگر و اما ها رفع شد تا پنجشنبه هفته قبل اولین هفته لیگ برتر بدمینتون آقایان برگزار شود. هر چند به نظر ضروری می رسد که فدراسیون باید سیستم کلی مسابقات خود را به نحوی طراحی نماید که کمتر دچار این اگر و اماها و زحمتها شود و با هر وضعیتی که از نظر امکانات و آمادگی تیمها و بازیکنان بتوان مسابقات این رشته را با هزینه و فعالیتی متعارف برگزار نمود.

 

نتایج هفته اول رقابت های لیگ برتر بدمینتون مردان کشور

اولین هفته از دور رفت رقابت های لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاه های کشور جام خلیج فارس عصر روز پنج شنبه با برگزاری سه دیدار در شهرهای مختلف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در نخستین دیدار دو تیم گاز تهران و نماینده جهرم به مصاف هم رفتند که در پایان تیم گاز تهران با نتیجه 5 بر صفر توانست به پیروزی برسد. در دومین دیدار تیم های دانشگاه آزاد و گنبد قابوس برابر هم پیکار کردند که تیم دانشگاه آزاد توانست با نتیجه 5 بر صفر حریف خود را شکست دهد. سومین دیدار میان تیمهای شهید شهریاری زنجان و شهید رجایی قزوین برگزار شد که در پایان تیم شهید رجایی قزوین توانست3بر2 برابر حریف خود به پیروزی برسد.

نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاه های کشور با شرکت  8 تیم گاز تهران،نماینده جهرم،دانشگاه آزاد، قابوس گنبد،شهید شهریاری زنجان،شهید رجایی قزوین،نماینده گیلان و نماینده کرمانشاه برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است دو تیم نماینده گیلان و نماینده کرمانشاه در هفته اول استراحت داشتند.

 

7 تیم حاضر در رقابت های لیگ برتر بدمینتون بانوان مشخص شدند

 

مسابقات لیگ برتر بدمینتون بانوان باشگاه های کشور در سال جاری با شرکت 7 تیم در آذر ماه جاری آغاز خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، تیم های حاضر در رقابت های لیگ برتر بدمینتون بانوان با شرکت تیم های کلوا مازندران، سیمان لامرد فارس، مهر وطن، گاز تهران، نماینده شاهرود، شهید رجایی قزوین و نماینده گیلان می باشد.

 

این تیم ها در دو گروه الف و ب در چهار مرحله رفت و برگشت رقابت های خود را برگزار خواهند کرد.

 

لازم به ذکر است رقابت های لیگ برتر بدمینتون بانوان باشگاه های کشور در دوره قبل با شرکت 7 تیم برگزار شد که تیم های کلوا مازندران،گاز تهران و سنگ سالک شاهرود مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

 

/ 1 نظر / 34 بازدید
یک مرد ، یک زندگی

وقتی تخم مرغ به وسیله یک نیرو از خارج می شکند ، یک زندگی به پایان می رسد. وقتی تخم مرغ به وسیله نیروئی از داخل می شکند ، یک زندگی آغاز می شود. تغییرات بزرگ همیشه از داخل انسان آغاز می شود.