4 طلا برای چینی ها در یونکس اوپن دانمارک

مسابقات یونکس اوپن دانمارک امروز در حالی به پایان خود رسید که چینی ها هر 4 فینالی را که در آن حضور داشتند با غلبه بر حریفان خود به اتمام رساندند.

چن لانگ نفر دوم رنکینگ جهانی با غلبه بر لی چونگ وای نفر اول رنکینگ جهانی انفرادی مردان به مدال طلا رسید.  وانگ ییهان نیز با غلبه بر بازیکن سرسخت کره جنوبی سونگ جی هیون توانست به قهرمانی دست یابد. دراپ شات های قدرتمند و فنی از نکات برجسته بازی هر دو طرف میدان در این بازی بود.

چن لانگ و وانگ ییهان هر دو از قبل قهرمانی در یونکس اوپن دانمارک را در کارنامه دارند و این دومین قهرمانی آنها در یونکس اوپن دانمارک است.

ژانگ نان و ژائو یونلی هم در دوبل مختلط مدال طلای دیگر چینی ها را بدست آوردند و تانگ زینهوا و بائو ییزین هم طلای دوبل بانوان را به چینی ها به ارمغان آوردند .

تنها قهرمانی غیر چینی به دوبلیستهای مردان کره جنوبی ریست. ترکیب جدید لی یونگ دائه  و یو یئون سونگ برای کره جنوبی ها تا کنون خیلی مثمر ثمر بوده است و در دانمارک نیز آنان با غلبه بر  محمد احسن و هندرا ساتیاوان به قهرمانی رسیدند. این اولین شکست محمد احسن و هندرا ساتیاوان در سوپر سریز بعد از 19 ماه بود.

اندونزی ها در دانمارک قدرتمند نبودند و هر دو زوج دوبلیست آنها که در فینال حاضر بودند مغلوب از میدان خارج شدند.

/ 1 نظر / 43 بازدید
گروه نرم افزاری HSB

با سلام مطلب خيلي جالبي داری ولي مي دونستي مي توني از همين وبلاگ و مطالبش و به ازاي هر بازديد کننده خيلي راحت پول در بياري؟ درآمد خودم 400 هزار در ماه هست اين سه لينک رو ببين: http://earn1sec.mihanblog.com/post/12 http://earn1sec.mihanblog.com/post/35 http://earn1sec.mihanblog.com/post/9