اطلاعیه جذب داوران المپیکی

شاید یادمان نرفته باشد بعد از اولین حضور داور ایرانی در جام جهانی فوتبال (آقای نظری) گشایش و انگیزش بیشتری در فوتبال ایران ایجاد شد و شاید این امکان برای بدمینتون ایران هم پیش بیاید .

فدراسیون جهانی بدینتون اعلام نموده است  پذیرش داوران و ناظران المپیک ۲۰۰۸ پکن باز می باشد و داوطلبان می توانند به ارسال در خواست اقدام نمایند .

تعداد داوران انتخابی در کل ۱۰ نفر می باشد که باید از طریق فدراسیون ها و انجمن های ملی معرفی گردند ولی انتخاب نهایی با فدراسیون جهانی بدمینتون خواهد بود .

مسابقات المپیک از ۸ تا ۲۴ آگوست برگزار خواهد شد و داوطلبان باید قادر باشند در روز ۷ اگوست رسیده و تا ۱۷ آگوست اقامت داشته باشند.

داوطلبان باید سالم و قبراق بوده و کمتر از ۶۰ سال در ۲۰۰۸ سن داشته باشند و به وسیله ایمیل قابل دسترس باشند. و سابقه داوری در مسابقات بین المللی را نیز داشته باشند.

سازمان پکنی برگزار کننده مسابقات هزینه اقامت و تغذیه پذیرفته شدگان را پرداخت خواهد نمود ولی هزینه سفر به عهده خود داوطلب پذیرفته شده می باشد.

مهلت ارسال در خواستها ۲۹ فوریه ۲۰۰۸ می باشد و داوطلبان می توانند از سایت فدراسیون فرمهای مربوطه را تهیه و به فدراسیون ملی خود جهت ارسال تحویل نمایند .

/ 2 نظر / 14 بازدید
سيد عليرضا شمس نيا

سلام وبلاگ خوبی دارید من نبز با مطلب پیامک فوائد و مضرات در وبلاگ شـمـسـه منتظر پیامتان هستم .

۲۴ساعته

مشتری گرامی فروشگاه اینترنتی 24 ساعته راه اندازی شد. فروش انواع سی دی و نرم افزار آموزشی و ... 100 % ارزانتر و مطمئن تر پر فروشترین و جدید ترین سی دی ها کارتون شرک( 3) 1000 تومان فیلم مرد عنکبوتی( 3 )1500 تومان آموزش زبان نصرت ( 1 ) 2000 تومان فیلم هری پاتر ( 5 ) 1000 تومان و.... 24 ساعته محل تبلیغات رایگان شما نیز می باشد. قرعه کشی ماهیانه جایزه بگیرید ! ارسال SMS به موبایل شما