راکت اختصاصی تیم مالزی برای المپیک لندن

در یک برنامه بیش از 44 هزار مالزیایی برای تامین هزینه های تیم بدمینتون مالزی و حمایت از آن مشارکت کردند تا تیم محبوب خود را با روحیه ای مضاعف و تدارک کافی راهی المپیک لندن نمایند .

تا در یک رویداد خاطره انگیز دستیابی تیم بدمینتون مالزی به مدال طلای المپیک را جشن بگیرند

به گزارش سایت انجمن بدمینتون مالزی می بانک (maybank) یا همان بانک مالزی در یک برنامه حمایتی خاص سفارش ساخت یک راکت racket فوق تخصصی  نانو اتچ را به دانشگاه کانتربوری نیوزلند داده بود که دوتاک سری عبد الوحید عمر مدیر عامل و رییس هیئت مدیره می بانک این راکت منحصر به فرد را در یک مراسم شام به چونگ وای هدیه کرد.( نانو اتچ یک تکنولوژی حکاکی بسیار ریز است روی اجسام است )

وی دی این مراسم گفت ما شانس حداقل یکی از مدالهای برنز یا نقره را داریم اما رویای مدال طلای المپیک  چیزی نیست که 28 میلیون مالزیایی از آن صرف نظر کنند.وی در این مراسم از تعهد تیم مالزی برای کسب نتیجه عالی در المپیک تشکر کرد.

وی افزود ما کمپین « بروید برای طلا » را راه انداختیم و این فرصتی برای مالزیایی ها بود تا نام و کلمات مشوق خود را برای روحیه دادن به بازیکنان محبوبشان در المپیک بنویسند و بیش از 44 هزار نفر روی زه بدمینتون این راکت مطلبشان را حکاکی کردند( با تکنولوژی نانو اتچ) و این یک ابتکار جدید بود تا روحیه و تاکید مالزیایی ها را برای کسب موفقیت در المپیک نشان دهد.

او یاد آوری کرد مردم مالزی باید به یاد بیاورند که چونگ وای در فینال اوپن مالزی در سال 2006 چطور قهرمان چینی لین دان را مغلوب کرد

او گفت من هنوز فایت بک نمایشی و مهیج چونگ وای را به خاطر دارم و از یاد نمی برم این نشان می دهد ما می توانیم به هر چیزی برسیم به شرطی که بر آن تمرکز کنیم .

و توصیه من این است که هر گز منصرف نشوید!

می بانک همچنین هدایایی را به لینگ شیه شیون و نیک موهد آژار نیک حسین به عنوان برندگان مسابقه ای که برای تهییج تیم اعزامی به المپیک لندن ترتیب داده شده بود اهدا کرد .

چهارشنبه 22 تیر ماه (برابر 13 جولای2012) تیم بدمینتون مالزی برای آخرین مرحله از تدارکات خود قبل از مسابقات المپیک لندن در ورزشگاه ویمبلی در دانشگاه بات اردوی امادگی برپا خواهد کرد .

 

/ 1 نظر / 15 بازدید
زهرا

اخبارتون خیلی جالب و عالیه .. میتونم بپرسم چطوری این اخبارو ترجمه میکنید.. سخته[سوال]