همدردی جامعه بدمینتون با زلزه زدگان آذربایجان شرقی

زلزله و برخی حوادث طبیعی علائمی هستند که هر چند وقت یک بار به انسان یاد آوری می نمایند که واقعا جایگاهش در دنیا چیست و چکار باید بکند . بی خود نیست که شرع مقدس اسلام نماز آیات را در چنین مواقعی واجب کرده است .

وقتی حادثه ای مثل زلزه رخ می ده بسیاری از انسانها واقعا پی می برند که در مقابل قدرت خداوند و حتی قدرت مخلوقات خداوند چقدر ضعیف هستند و چقدر چیزهایی که در دنیا بدان مباهات می کنند سست و پوشالی هستند .

وقتی زلزله می آید، آدمهایی که هنوز  کمی از آن جوهر الهی در وجودشان هست یک راه برای ترقی پیدا می کنند آن جا که از مالکیت داشته هایشان در می آیند و واقعا خودشان مالک آنها می شوند چون فهمیده ای گفته است که تا نتوانی چیزی را ببخشی مالک آن نیستی .

در این چند روز مثل همیشه همدلی بخشش و همکاری را در مردم ایران دیدیم آنهایی که خون اهدا کردند، آنهایی که با حضور در منطقه به امداد رسانی پرداختند و آنهایی که تدارکات و مایحتاج زلزه زدگان را تامین کردند و آنهایی که در کار باز سازی پیش قدم شدند و آنهایی که با حضور خود تسلی بخش خاطر باز ماندگان بودند .

ما نیز به عنوان بخشی از جامعه ورزشی و بدمینتونی کشور برای درگذشتان این حادثه آرزوی رحمت و مغفرت برای بازماندگان  صبر و عمر با عزت ، برای جراحت دیدگان حادثه صحت و سلامت عاجل و برای خسارت دیگان و بی خانمانان حادثه  رفع مشکلات را از درگاه خدواند تبارک و تعالی خواستاریم .

جدا از اینکه جامعه بدمینتونی کشور امکان لازم برای انجام اقدامات امدادی مستقل را دارد یا نه . یک مسئله هم وجود دارد که در چنین حوادثی وحدت و هماهنگی باعث صرفه جویی در امکانات و اثر بخشی بیشتر هزینه ها و رسیدن امکانات ضروری بر اساس اولویت ها به حادثه دیدگان می شود

لذا دوستان می توانند کمک های خود را به شماره 99999 جمعیت هلال اهمر جمهوری اسلامی ایران نزد بانک ملت واریز نمایند یا با کمک سامانه پیامکی ایرانسل 8115 ( ارسال پیامک خالی به این شماره) در طرح کمک به زلزله زدگان مشارکت نمایند.

لازم به ذکر است جناب آقای پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران و دکتر کانگ رئیس فدراسیون جهانی بدمینتون نیز طی پیامهایی این ضایعه را به مردم استان آذربایجان شرقی تسلیت گفته اند

/ 0 نظر / 7 بازدید