فروش اینترنتی بلیط های مسابقات انگلستان

فدراسیون بدمینتون انگلستان اعلام کرد بلیط های مسابقات بدمینتون این کشور در سال 2014 صرفا از طریق وبسایت شرکت تیکتز(tichets.com) به فروش خواهد رسید. سیستم ProVenueMax این شرکت برای کلیه فروشهای اینترنتی و حضوری این شرکت به کار خواهد رفت.

این مسابقات 8-9 فوریه سال 2014 در خانه قهرمان انگلیس یعنی شهر میلتون کینز دونز و ورزشگاه STadiummk برگزار خواهد شد. این شهر یک تیم و استادیوم فوتبال معروف دارد و استعدادهای خوبی هم به بدمینتون انگلیس معرفی کرده است. سالهای قبل این مسابقات اغلب در منچستر برگزار شده است.

در این مسابقات چشم بیشتر تماشاگران دنبال راجیف اوسف است که 7 دور عنوان قهرمانی انگلستان را حائز شده است.

این مسابقات همچنین با خبر شگفت آوری نیز روبرو خواهد بود و آن احداث سالن اختصاصی 22 میلیون پوندی بدمینتون شهر میلتون کینز است.

نیکولا مولونی مسئول مسابقات بزرگ فدراسسیون بدمینتون انگلستان در این خصوص عنوان کرده است : من بسیار خوشبین هستم که معرفی یک برند جدید و پر قدرت بتواند به ارتقای این رشته و جذب مخاطبان جدید کمک نماید.

گیل شارپ مدیر خدمات مشتریان میلتون کینز دانز و  پته وینکلمن رئیس این استادیوم از این واقعه اظهار خشنودی کرده اند و شرکت تیکت را یک اسپانسر قوی و موثر برای بدمینتون انگلستان و مسابقات قهرمانی این کشور قلمداد کرده اند. و اظهار امیدواری کرده اند این رویداد یک مسابقه ورزشی رویایی باشد.

/ 0 نظر / 31 بازدید