نتایج رنکینک بدمینتون نونهالان کشور

 صالح سنگ تراش از سیستان و بلوچستان قهرمان یک نفره دومین مرحله رنکینگ بدمینتون نونهالان کشور شد

فینال دومین مرحله رقابت های رنکینگ بدمینتون نونهالان کشور در قسمت یکنفره پسران بعدازظهر روز جمعه 1/9/92 در شهرستان سمنان برگزار شد و صالح سنگ تراش از سیستان و بلوچستان به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در دیدار نهایی این مرحله که بین صالح سنگ تراش از سیستان و بلوچستان و علی باستانی از اصفهان در سمنان برگزار شد در پایان سنگ تراش توانست با نتیجه 2 بر صفر برابر حریف خود به برتری دست یابد.

علی باستانی از اصفهان دوم شد و پرهام خان زاده از آذربایجان غربی و مهرداد خان محمدی از زنجان مشترکا به مقام سوم دست یافتند.

دیدار نیمه نهایی این مسابقات نیز صبح جمعه برگزار شده بود که در دیدار اول، علی باستانی از اصفهان به مصاف پرهام خان زاده از آذربایجان غربی رفت و این دیدار با نتیجه 2 بر 1 به سود باستانی خاتمه یافت و راهی فینال شد.

در دومین دیدار این مسابقه صالح سنگ تراش از سیستان و بلوچستان مقابل مهرداد خان محمدی از زنجان مسابقه داد که در پایان سنگ تراش با نتیجه 2 بر صفر برابر حریف خود به پیروزی دست یافت و به عنوان دیگر فینالیست معرفی گردید.

دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون نونهالان و نوجوانان کشور با شرکت 260 بازیکن از 25 استان در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان در دو قسمت یکنفره و دونفره برگزار می شود.

لازم به ذکر است که اولین مرحله این رقابت ها شهریور ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار شد.

 دونفره آذربایجان غربی به مقام قهرمانی رنکینگ بدمینتون نونهالان دست یافت

دیدارهای فینال دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون نونهالان و نوجوانان کشور در قسمت دونفره پسران عصر روز جمعه یکم آذر 1391در سالن اختصاصی بدمینتون سمنان برگزار شد و در پایان این پیکارها تیم های دونفره آذربایجان غربی  به مقام قهرمانی و نائب قهرمانی نونهالان کشور دست یافتند.

دیدار نهایی تیم های دونفره نونهالان برای آذربایجان غربی یک دیدار خانگی بود چرا که در یک طرف زمین تیم های پوریا بابایی و بارزان نورانی و در طرف دیگر  پرهام خان زاده و افشین اردشیری حضور داشتند  که هر دو نمایندگان این استان بودند و در پایان تیم دونفره بابایی و نورانی با نتیجه دو بر صفر به مقام قهرمانی دست یافت.

تیم دونفره پرهام خان زاده و افشین اردشیری از آذربایجان غربی دوم شد و تیم های دونفره مهدی خان محمدی و فربد یاسمی از زنجان و صالح سنگ تراش و محمد مهدی میرشکاری از سیستان و بلوچستان مشترکا سوم شدند.

مراحل یک چهارم نهایی و نیمه نهایی بدمینتون دوبل نونهالان

در دیدار مرحله یک چهارم تیم های دونفره ، عرفان ناصری و محمد معین کشاورز از قم برابر تیم های دونفره پوریا بابایی و بارزان نورانی از آذربایجان غربی قرار گرفته که این مسابقه با نتیجه 2 بر صفر به سود تیم بابایی و نورانی خاتمه یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

هم چنین تیم دونفره امیر محمد قاسم لو و امیر حسین سلمان نژاد از قزوین با تیم دونفره صالح سنگ تراش و محمد مهدی میرشکاری از سیستان و بلوچستان به رقابت پرداختند که در پایان تیم دونفره سنگ تراش و میرشکاری با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسیدند و راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

 

سومین دیدار میان تیم های دونفره متین مقیمی و علی رستم زاده از سمنان و مهرداد خان محمدی و فربد یاسمی از زنجان برگزار شد که این دیدار با نتیجه 2 بر صفر به سود تیم خان محمدی و یاسمی پایان یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

 

چهارمین دیدار مرحله یک چهارم نهایی نونهالان میان دو تیم محمد زرچی و رضا پور موسی از خراسان رضوی و پرهام خان زاده و افشین اردشیری  از آذربایجان غربی برگزار شد که در پایان تیم خان زاده و اردشیری با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسیدند و راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

 

در مرحله رقابت های نیمه نهایی این پیکارها 2 دیدار برگزار شد که در نخستین دیدار تیم های پوریا بابایی و بارزان نورانی از آذربایجان غربی در مصاف با تیم دونفره صالح سنگ تراش و محمد میرشکاری از سیستان و بلوچستان به رقابت پرداختند که این دیدار با نتیجه 2 بر صفر به سود بابایی و نورانی خاتمه یافت و این تیم دونفره راهی فینال دونفره نونهالان شدند.

 

در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی تیم های دونفره مهرداد خان محمدی و فربد یاسمی از زنجان به مصاف تیم دونفره پرهام خان راده و افشین اردشیری از آذربایجان غربی رفتند که تیم دونفره پرهام خان راده و افشین اردشیری با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید و راهی فینال شدند.

 

 

/ 0 نظر / 46 بازدید