معصومه پیرمرادی: بدمینتون بانوان قم رشد خوبی داشته است.

قم - خبرگزاری مهر: نایب رئیس هیئت بدمینتون استان قم گفت: بدمینتون در بین دختران و بانوان قمی رشد بسیار خوبی پیدا کرده و آینده درخشانی در انتظار بانوان بدمینتون قم قرار دارد.
 

معصومه پیرمرادی در گفتگو با خبرنگار مهر، تصریح کرد: خوشبختانه با اقدامات خوبی که با حمایت های فدراسیون بدمینتون و اداره کل ورزش و جوانان استان قم از هیئت بدمینتون صورت گرفته، این رشته به خوبی در قم توسعه پیدا کرده است.

وی ادامه داد: کار سازندگی در بدمینتون قم را از رده‌های سنی پایه آغاز کرده ایم و با توجه به اینکه امکانات خوبی در تالار اختصاصی بدمینتون قم واقع در مجموعه ورزشی شهید حیدریان در اختیار داریم، استعدادهای بسیار خوبی را شناسایی و در سطح اول بدمینتون کشور حضور دارند.

نایب رئیس هیئت بدمینتون استان قم در ادامه از پیروزی بانوان بدمینتون باز استان برابر مرکزی در دیداری تدارکاتی خبر داد و افزود: تیم بدمینتون بانوان قم برابر بدمینتون بازان مرکزی در دو رده سنی خردسالان و نوجوانان صاحب برتری شد.

وی عنوان داشت: دو تیم بدمینتون بانوان هیئت های قم و مرکزی برای کسب آمادگی بیشتر حضور در مسابقات کشوری، یک دیدار تدارکاتی با یکدیگر به میزبانی هیئت بدیمنتون قم در تالار بدمینتون مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم برگزار کردند و دو تیم بهره بسیار خوبی از این دیدار بردند.

پیرمرادی ابراز کرد: در ترکیب تیم خردسالان قم نرگس افشاری، فاطمه جنتی، عاطفه فرهمندی، ملیکا شیبانی، مبینا عبداللهی، هلیا حسینی، فاطمه معصومی، الهام طاهری، هانیه معماریان به مربیگری خانم زهره صادقی حضور داشتند و عمللکرد خوبی داشتند.

وی با بیان اینکه برگزاری چنین دیدارهای تدارکاتی در نهایت به نفع تیم ما بود و به کسب تجربه، رفع استرس و آمادگی تیم ما کمک زیادی کرد، عنوان داشت: در پایان این دیدار تیم قم توانست در انفرادی و دوبل با نتیجه 5 بر صفر تیم استان مرکزی را مغلوب کند.

نائب رئیس هیئت بدمینتون استان قم در ادامه خاطرنشان کرد : در ترکیب تیم بدمینتون نوجوانان قم نیز شبنم رحمتی و الهه ازاد به مربیگری خانم ازاده ترکمن به مصاف حریف خود رفتند و سرانجام با نتیجه دو بر یکتیم خوب مرکزی را مغلوب آمادگی و انگیزه خود کردند.

وی در ادامه به میزبانی قم از پیکارهای رنکینگ بدمینتون دختران کشور اشاره کرد و افزود: این رقابت ها در دو بخش انفرادی و دو نفره با حضور بیش از 200 بدمینتون باز از استان های مختلف به میزبانی هیئت قم به انجام رسید و برترین های کشور در مرحله اول را معرفی کرد.

/ 0 نظر / 46 بازدید