خراسان شمالی را جدی بگیرید

از دوستان خراسان شمالی و بدمینتون بجنورد بسیار خوشم می آید. همزمان با وبلاگهای فعالی که راه انداخته اند خودشان هم فعال هستند و مرتب گزارش فعالیتشان می رسد با این حرکت بنده بعید نمی دانم که در 1-2 سال آینده تیم قدرتمندی را راهی لیگ برتر بدمینتون نمایند یا نماینده شایسته ای را در تیم ملی داشته باشند.

و خبر جدید از این استان اینکه لیگ بدمینتون این استان هم با شرکت 6 تیم راه افتاده است و اولین مسابقه آن با پیروزی تیم گرماتاب به پایان رسیده است .

تا آنجایی که بنده اطلاع دارم تعداد استانهایی که هم اکنون دارای لیگ استانی هستند به انگشتان یک دست نمی رسد ( تهران - خوزستان- سمنان)و آنهایی که قبلا داشته اند و الان دارند هم فکر نمی کنم از انگشتان دو دست فراتر روند.

هر چند ایده و نوع نگاه به مسابقات در مدیریت های مختلف تفاوت دارد و بنابراین شکلهای مسابقات هم متفاوت است ولی وجود امکانات برای برگزاری مسابقه هم خودش نکته مهمی است. حضور 6 تیم در لیگ یک استان این معنی را می دهد که این استان توان پیمودن یک راه طولانی برای کسب افتخار در بدمینتون را دارا می باشد.  

/ 1 نظر / 34 بازدید
احسان صناعی مقدم

salam koroosh jan be nazare man ta 8 salegi dar mosabeghate rasmi sherkat nakone behtar bashe , shayad bere unja va sathe mosabeghato bebine mauoos beshe va sarkhorde bargarde , shayad behtar bashe ajale nakoni va faghat ta 8 salegi dar mosabeghate mahali va ostani sherkat kone ta angizeye edame kar barash vojood dashte bashe mamoolan dar sene 11 va 12 salegi natige migire too radeye nonahalan . ta un moghe rooye estil va tafakoresh kar kon va 2 sale akhar roo badan sazi va tamrinat sangin