پایان خاطره انگیز مسابقات قهرمانی بدمینتون جهان در گوانگجو چین

مسابقات قهرمانی بدمینتون جهان در سال 2013 در شهر گوانگجو چین پایان یافت و این یکی از خاطره انگیز ترین دوره های این مسابقات از شروع آن در سال 1977 در شهر مالمو سوئد بود.

دومین بار بعد از 1987 که شهر پکن میزبان بود این بار یک شهر دیگر چینی میزبان بود .

در این دور از مسابقات راتچانوک اینتانون بانوی 18 ساله تایلندی قهرمان انفرادی بانوان جهان شد و به عنوان جوانترین قهرمان بدمینتون جهان در کل بخشهای بانوان و آقایان شناخته شد.

در این دور از مسابقات فینالهای تکراری لی چونگ وای - لین دان تکرار نشد و لی چونگ وای مالزیایی به عنوان یک واقعه نادر در مسابقاتی که این بازیکن در آن شرکت داشته است به هیچ مدالی دست نیافت.

در این رقابت بدمینتونیستهایی از 48 کشور جهان و از 5 قاره شامل 182 مرد و 155 زن کلا 337 نفر شرکت کرده بودند.

در این رقابتها بانوی مصری نادین اشرف با حجاب اسلامی در مسابقات دوبل مختلط شرکت کرد که برای اولین بار رخ می داد و انعکاس گسترده ای داشت.

 

 

/ 2 نظر / 32 بازدید
Mohammad Ramezani Pour

با سلام به سایت ما نیز سری بزنید شاید مطالبی که میخواهید بدست آورید. جهت آمار بازدید و کسب رتبه با سایت پاتوق شهر تبادل لینک کنید.(وقت چندانی نمی گیرد.) آدرس سایت = http://www.patoghshahr.ir آدرس تبادل لینک = http://www.link.patoghshahr.ir موفق باشید!

شرکت شارژآل

با عرض سلام و وقت بخیر همکار گرامی؛ شما به عنوان یکی از دارندگان 500وبلاگ برتر مد نظر شرکت ما مبنی بر ایجاد فروشگاه کارت شارژ انتخاب شده اید. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های فروش کارت شارژ در اینترنت می باشد که با دعوت از وبلاگ نویسان کوشا و با پشتکار و در اختیار گذاشتن یک فروشگاه کارت شارژ مستقل به مدیران وبلاگ ها این امکان را فراهم می آورد که با فروش هر کارت شارژ در سود فروش آن ها سهیم باشند.قابل ذکر است که تمامی کارت شارژ های موجود در این شرکت در اختیار شما قرار می گیرد و شما با فروش هر کارت شارژ در فروشگاه خود می توانید اقدام به کسب درآمد نمایید. جهت اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده یک فروشگاه تست هر چه زودتر به سایت ما مراجعه فرمایید. با آرزوی موفقیت و شاد کامی از خداوند منان برای شما.