طلسم زنجان شکسته شد

مهندس محمد تقی طالب پور به عنوان رئیس هیأت بدمینتون استان زنجان انتخاب شد

به گزارش سایت فدراسیون بدمینتون ج.ا.ایران:  مجمع عمومی انتخابی رئیس هیأت بدمینتون استان زنجان عصر روزیکشنبه23 /4/92در محل اداره کل ورزش و جوانان شهرستان زنجان برگزار شد و آقای محمد تقی طالب پور به عنوان رئیس هیأت این استان برگزیده گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در این مجمع که با حضور آقای محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون و آقای ایرج رحمانی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان زنجان و دیگر اعضای مجمع این استان برگزار شد ، آقای طالب پور با کسب 15 رای از 19 رای به عنوان رئیس هیأت بدمینتون استان زنجان برای مدت 4 سال انتخاب گردید.

لازم به ذکر است که وی تنها نامزد رئیس هیأت بدمینتون استان زنجان بوده است.

طالب پور پیش از این به مدت 20 سال به عنوان نائب رئیس هیأت بدمینتون استان زنجان بوده و در مدت 5 ماه گذشته نیز به عنوان سرپرست این هیأت در این حوزه فعالیت داشته است.

پیش از این آقای مرتضی ولی دروی یکی از قهرمانان اسبق تیم ملی مدت 10 ماه سرپرستی این هیأت را به عهده داشته است. همچنین آقای محمود انصاری بیش از 25 سال رئیس هیأت بدمینتون استان زنجان را عهده دار بوده که ریاست فدراسیون آقای پوریا و مدیر کل استان آقای رحمانی از تلاشهای ایشان در زمان عهده داری ریاست هیأت تشکر نمودند.

زنجان در 3 دهه اخیر یکی از قطبهای اصلی بدمینتون کشور بوده است و ملی پوشان پرشماری را تحویل بدمینتون ایران داده است. اما در 10 ماه گذشته جلسه انتخاباتی این هیئت 2 بار لغو شده و به تعویق افتاده بود.

محمد تقی طالب پور-سایت znsy.ir

در سال گذشته حاشیه های مدیریتی در برخی استانهای مطرح و پشتوانه دار بدمینتون کشور مشاهده شد که مهمترین این حاشیه ها به فرجام نرسیدن انتخابات چند استان مهم نظیر زنجان و گیلان و اداره هیئتهای این استانها توسط سرپرستان وو تغییر مکرر سرپرست های هیئت ها نگرانی هایی در جامعه بدمینتون کشور ایجاد نمود.

هر چند این مسئله مجال ظهور چهره هایی با استعداد از سایر استانها را فراهم آورد ولی در کل باعث مقداری ضعف در وضعیت بدمینتون کشور شده است.  امیدواریم  انتخاب رئیس محترم هیئت بدمینتون استان زنجان مسائل انتخاباتی و مدیریتی چند هیئت باقی مانده نیز به خوبی و خوشی حل شود و در سال 1392 (مانند سالهای قبل 1390) شاهد شکوفایی و قدرتنمایی مجدد بدمینتون کشور عزیزمان ایران باشیم.

بنده هم به نوبه خودم احراز این مقام را به برادر بزرگوارمان اقای طالب پور تبریک عرض می نمایم و امیدوارم ثمره مدیریت با کفایت ایشان را در بدمینتون استان قهرمان خیز زنجان شاهد باشیم .

ذکر این نکته را در مورد ورزش استان زنجان ضروری می دانم که ورزشکاران  این استان بر اساس آماری که 2 سال پیش از سایت وزارت ورزش و جوانان گرفته بودم، بیشترین مدالهای آسیایی را برای کشورمان در مجموع رشته های مختلف ورزشی بدست آورده اند

/ 0 نظر / 36 بازدید