برگزاری رقابتها رنکینگ بدمینتون

مرحله دوم رقابت های رنکینگ بدمینتون بانوان بزرگسال برگزار شد

مرحله دوم رقابت های رنکینگ بدمینتون بانوان بزرگسال کشور در روزهای سوم و چهارم شهریور ماه جاری در شهرستان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در این رقابت ها که به صورت یک نفره و دونفره (تیمی) برگزار شد،62 بازیکن در قسمت یکنفره و 80 بازیکن در قالب تیم دونفره برابر هم به رقابت پرداختند.

لازم به ذکر است که هم زمان با برگزاری این رقابت ها ، کلاس های توجیهی ارتقاء داوری درجه 3 به 2 سطح B در محل این رقابت ها برگزار می شود.

رقابت های رنکینگ بدمینتون بازان بزرگسال کشور در 4 مرحله برگزار می شود که مرحله سوم در آبان ماه و مرحله چهارم در دی ماه برگزار خواهد شد.

سرکار خانم فریبا مددی نایب رئیس بانوان این فدراسیون عصر روز یکشنبه(سوم شهریورماه جاری) جلسه ای با حضور مسئولان برگزار کننده تشکیل دادند.

 

 

رقابت های رنکینگ بدمینتون رده سنی خردسالان و نوجوانان برگزار می شود

 

فدراسیون بدمینتون بر اساس برنامه ریزی تدوین شده خود و به منظور توسعه و استعدادیابی این رشته ورزشی اقدام به برگزاری رقابت های رنکینگ رده سنی خردسالان و نوجوانان نموده است.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، این رقابت ها در دو مرحله در قسمت پسران و دختران برگزار می شود.

مرحله اول رنکینگ دختران در روزهای سوم تا پنجم مهر ماه سال جاری در شهرستان قم و مرحله دوم آذر ماه سال جاری در یکی از شهرستان های کشور برگزار می شود.

 

مرحله اول رقابت های رنکینگ پسران در دو رده سنی خردسالان و نوجوانان شهریور ماه جاری در شهرستان مشهد و مرحله دوم این رقابت ها آذر ماه سال جاری در یکی از استان های کشور برگزار خواهد شد.

 

/ 2 نظر / 34 بازدید
روژان

سلام . وبلاگ قشنگی داری . به وبلاگ منم سر بزن . تازه درستش کردم . ممنون میشم نظر هم بذاری******

مهرانی

سلام اقا کوروش بنده در حال تشکیل سایت هستم . وب شما را بازدید کردم . مطالبتون خوب و خبری بود . حالا از شما دعوت می کنم که در سایت من به من کمک کنید می تونید همین مطالب وبتونو اونجا منتشر کنید اما با قابلیت های نا محدود . و بعد از جون گرفتن سایت من حاضرم حتی به شما حقوق هم بدهم اگر مایل بودید با ایمیل من مکاتبه کن .