راهپیمایی روز قدس

فردا جمعه آخر ماه مبارک رمضان است و بندگان خدا پس از یک ماه مهمانی خدا آماده می شوند تا در عید فطر ، پیروزی بر هوای نفس و شیطان را جشن بگیرند .

جمعه آخر ماه رمضان به نام روز قدس نامیده شده است تا یاد آور آن باشد که دین خدا به جز جنبه های عبادی و معنوی فردی جنبه های اجتماعی و عدالت خواهانه هم دارد . شاید روز قدش نمادی از یکی از مهمترین مشکلات دنیای اسلام باشد یا شاید نمادی از همه مشکلاتی که مسلمانان در گوشه و کنار دنیا دارند . از کشمیر هند تا ارومچی چین تا ابخاز گرجستان ، میانمار ، قره باغ آذربایجان ، بوسنی ، مونته نگرو ، مسلمانان ساکن کشورهای اروپای غربی و آمریکا ، مساجدی که به دست افراد جاهل سوزانده می شوند و حتی برخی حکام بلاد اسلامی که در رعایت موازین عدالت اسلامی بی همت هستند و کوششی نمی کنند یا گروههایی از مسلمین که بدعت در دین خدا می آورند و گروههایی که آتش جنگهای فرقه ای را روشن می کنند و قتلهای خونین در عراق و افغانستان و پاکستان و برخی کشورهای دیگر راه می اندازند و مشکلات بسیاری که شاید در حد این وبلاگ نیز نباشد.

بعد از یک ماه بندگی و مهمانی در آستان حق وقت آن است که تصمیم بگیریم در یک روز برای فریاد آزادی و عدالت دور هم جمع شویم و برای آزادی ملتی فریاد بزنیم که رنج کشیده نزدیک به 70 سال کشمکش قدرتهای بزرگ جهانی و فرا منطقه ای و برخی دول و قدرتهای منطقه ای هستند.

/ 4 نظر / 6 بازدید
بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345435921.58

زهرا

salam salaaaaaaaaaam...aval eydeton mobaraak..baad bebakhshid ke diir omadam..sevom mersii ke behem sar mizanid...[نیشخند][نیشخند] khob hala mikhastam nazar bedam vase marde sal vali motavaje nashodam koja bayad nazar bedam...man kave mehrabiu entekhab mikonam... ye chize dg weblogeton fogholadaaaaaaaast..hasodim shood[ناراحت][ناراحت] kheyli aliyee....ba ejazaton bazii az matalebetono copy mikonam albate ba name webe khodeton.. man beraam..mersiii bazam...bazam montazereton hastam ostaaaaaaaaad...[خداحافظ][خداحافظ]