بازی آن لاین بدمینتون

بنده چندین بازی رایانه ای بدمینتون دیدم که اکثرا کیفیت مناسبی ندارند و با ورزش اصلی بدمینتون خیلی فاصله دارند. خوب به هر حال این ورزش در شرق آسیا آمریکای شمالی و غرب اروپا طرفدار زیاد دارد و این 3 منطقه هم در دانش رایانه حرفهای زیادی برای گفتن دارند جدیداَ نسخه جدیدی از بازی های آن لاین بدمینتون را در یکی از سایتها پیدا کردم که  فاصله کمی با ورزش واقعی بدمینتون دارد. امیدوارم به زودی علاقه مندان ورزش بدمینتون برای این رشته ورزشی هم نرم افزارهایی همانند فیفا 2013 و ساکر 2013 بسازند. و علاقه مندان بتوانند قهرمانان مورد علاقه خود را انتخاب نموده و بر اساس قدرت بدنی و مهارتهای تکنیکی و تاکتیکی آنها بدمینتون بازی کنند.

 لینک این بازی هابه شرح ذیل است البته نا گفته نماید شما برای اجرای این بازی نیازمند نسخه مناسب از فلش پلیر هستید و اگر آنتی ویروستان دسترسی به فایلهای فلش را محدود می کند قبلش باید این محدودیت را برای سایت مورد نظر بردارید :

اولی یک نفره آسان است ( برای بازی از کلید های حرکت کیبرد یا همان فلش ها و نیز برای ضربه های کوتاه بلند و نیمه بلند از کلیدهای ایکس - زد و سی استفاده خواهید کرد ) این بازی هنوز ضربات بک هند و اسمش را ندارد و بازیکن قادر به پریدن نیست لینک اول گرافیک بهتری نسبت به دومی دارد

http://www.badminton-information.com/support-files/badminton2.swf

 https://www.union.ic.ac.uk/acc/badminton/games/index.php?level=1

دومی یک نفره سخت تر است گرافیک این بخش زیاد با حال نیست:

http://www.badminton-information.com/support-files/badminton.swf

سومی دو نفره است البته بدمینتونی که توسط این سایت ارائه شده لینک یک نفره اش در برخی سایتها وجود دارد اما اینجا لینک دو نفره اش ارائه می شود:

 

 این یکی آخرشه! کلی لینک بازی بدمینتون فلش البته بعضی ها را باید آندروید داشته باشید تا اجرا بشه:

http://www.oneonlinegames.com/badminton-games

 

/ 0 نظر / 41 بازدید