اولین مصاحبه رئیس هیئت بدمینتون استان زنجان

به گزارش خبرگزاری فارس : رئیس هیئت بدمینتون استان زنجان گفت: 800 ورزشکار در آکادمی بدمینتون زنجان فعالیت دارند.

محمد‎تقی طالب‎پور اظهار داشت: بدمینتون زنجان در حال حاضر بدون مشکل خاصی با جدیت لازم به کار خود ادامه می‎دهد.

وی به وضعیت مالی بدمینتون استان اشاره کرد و افزود: با حمایت‎ها و پشتیبانی‎های بی دریغ مسئولان ورزش استان و کشور بدمینتون زنجان مشکل مالی خاصی ندارد.

رئیس هیئت بدمینتون استان زنجان، بدمینتون استان را در شرایط مناسب عنوان کرد و یادآور شد: شرایط رو به بهبود بدمینتون زنجان باید ادامه داشته باشد و این امر در سایه تعامل و همدلی حاصل می‎شود.

این مسئول به وضعیت بیمه شدگان در این رشته ورزشی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر 250 نفر از بازیکنان بدمینتون شهر زنجان زیر پوشش بیمه هستند.

طالب‎پور وضعیت بیمه شدگان بدمینتون در سایر شهرهای استان را یادآور شد و تاکید کرد: نزدیک به 300 نفر نیز در سایر شهرستان‌های استان زیر پوشش بیمه قرار دارند.

رئیس هیئت بدمینتون استان زنجان از پرداخت بدهی 600 میلیون ریالی هیئت بدمینتون زنجان خبر داد و ابراز داشت: با حمایت‎های مستمر مسئولین این بدهی پرداخت شده است.

وی با بیان باید نسبت به پرداخت بدهی‌های هیئت بدمینتون استان تلاش کرد، افزود: نسبت به تسویه بدهی‎های موجود تا پایان سال جاری تلاش می‎شود.

این مسئول از تدوین برنامه‎های جامع برای توسعه رشته ورزشی بدمینتون در استان زنجان خبر داد و تاکید کرد: همگانی کردن رشته ورزشی بدمینتون یکی از اهداف مهم پیش‎رو خواهد بود.

طالب‌پور با بیان اینکه همگانی شدن این رشته ورزشی موجب افزایش قاعده این ورزش می‎شود، افزود: با افزایش قاعده، خروجی در این رشته ورزشی با کیفیت بیشتری انجام می‎شود.

رئیس هیئت بدمینتون استان زنجان حرکت در مسیر توسعه بدمینتون زنجان را مورد تاکید قرار داد و اذعان داشت: هیچ مانعی موجب کند شدن توسعه بدمینتون در استان زنجان نخواهد شد.

وی توسعه بدمینتون در هر دو بخش آقایان و بانوان را یادآور شد و تاکید کرد: توسعه متوازن بدمینتون در هر دو بخش آقایان و بانوان در دستور کار قرار دارد.

این مسئول از همه پیشکسوتان و دست‎اندرکاران این رشته ورزشی خواست برای توسعه بدمینتون استان کمک کنند و خاطرنشان کرد: توسعه بدمینتون استان در گرو تعامل و همدلی همه مسئولین است.

/ 2 نظر / 36 بازدید
ehsan sanaei

salam be har hal ma hame joore darkhedmatim koroosh jan