اسکندری قهرمان انفرادی مرحله دوم رنکینگ بدمینتون شد

به گزارش خبر گزاری ایرنا از فدراسیون بدمینتون،روز یکشنبه در نخستین دیدار نیمه نهایی مرحله دوم مسابقات رنکینگ کشوری سروش اسکندری برابر امید کرمی به میدان رفت که در پایان این مسابقه اسکندری توانست با نتیجه ۲ بر صفر از سد حریف خود بگذرد و به فینال راه یابد.
در دومین دیدار علی شاه حسینی با محمدرضا خردمندی به رقابت پرداخت و در پایان این دیدار شاه حسینی توانست با نتیجه ۲ بر صفر خردمندی را شکست دهد و به عنوان دیگر فینالیست معرفی شود.
در  دیدار فینال که روز دوشنبه برگزار شد سروش اسکندری توانست علی شاه حسینی را با نتیجه ۲ بر ۱ شکست دهد و طلسم چند ساله قهرمان نشدن خود را بشکند.
بدین ترتیب،علی شاه حسنی به مقام دوم دست یافت و محمدرضا خردمندی از گیلان و امید کرمی از اصفهان مشترکا مقام سوم رقابت های رنکینگ بدمینتون یکنفره مردان را کسب کردند.

همچنین در دیدار نیمه نهایی دومین مرحله رقابت های رنکینگ بدمینتون دونفره مردان کشور که  ظهر روز یکشنبه در سالن شهید شیرودی تهران با برگزاری دو دیدار پیگیری شد ، تیم های دونفره فرزین خانجانی و اشکان فصاحتی از تهران و علی شاه حسینی و محمدرضا خانجانی از تهران با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله نهایی این رقابت ها راه یافتند.
در نخستین دیدار تیم دونفره علی شاه حسینی و محمدرضا خانجانی از تهران توانست تیم دونفره امید روشن و محسن خمری(آزاد) را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد و راهی دیدار فینال شود. حضور تیم دو نفره شاه حسینی و خانجانی در این مرحله قابل پیش بینی بود اما تیم روشن و خمری تیم جدیدی بود که در این دوره از رقابتها خود را مطرح ساخت و در صورت تدام نتایج یقینا باعث خواهد شد تا مورد توجه مسئولان فدراسیون و مربیان تیم ملی بدمینتون قرار گیرند. 
دومین مسابقه میان تیم دونفره فرزین خانجانی و اشکان فصاحتی از تهران و امید و شهرام کرمی از اصفهان برگزار شد که در پایان تیم دونفره خانجانی و فصاحتی با نتیجه ۲بر صفر به پیروزی رسیدند و دیگر فینالیست این رقابت ها شدند.
در دیدار فینال دو نفره که آن هم روز دوشنبه برگزار شد تیم دونفره فرزین خانجانی و اشکان فصاحتی قهرمان دومین مرحله رقابت های رنکینگ بدمینتون دونفره شد.
در این مسابقه تیم دونفره فرزین خانجانی و اشکان فصاحتی توانست با نتیجه ۲ بر ۱ برابر تیم محمدرضا خانجانی و علی شاه حسینی به برتری دست یافته و قهرمان این مرحله از رقابت ها شود.
تیم های دونفره امید روشن و محسن خمری (آزاد) و امید و شهرام کرمی از اصفهان مشترکا به مقام سوم دست یافتند.

دومین مرحله رقابت های رنکینگ مردان کشور با شرکت ۱۲۴ بازیکن در قسمت یکنفره و ۸۲ بازیکن در قالب ۴۱ تیم دونفره به مدت ۳ روز در سالن بدمینتون شهید شیرودی تهران برگزار می شود.

/ 1 نظر / 37 بازدید
برده ولی آزاد

چنان درگیر چاله های پشت سر بودم که چاه پیش رو را ندیدم [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] خوشا آنانکه با گذر عمر پیر و با کهنه شدن عشق جوان می شوند. [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] من اگر فکر کنم همیشه برنده ام با اولین شکست همیشه بازنده خواهم ماند. شکست پذیرفتنی نوعی برد است [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] تقدیم شما از هر آنچه نیکی ست.متشکرم از حضورتون عزیز