اوپن ویکتور کره اولین گام از فصل 2014 سوپر سریز

امروز سه شنبه 17 دی 1392 برابر با 7 ژانویه 2014 مسابقات بدمینتون ویکتور کره جنوبی آغاز شد. این مسابقات اولین رویداد از 12 رویداد سوپر سریز است که در سال 2014 بر گزار می شود.

سال 2014 سال بزرگ و پر رویدادی برای بدمینتون است و مسابقات مهمی چون بازیهای آسیایی - بازیهای کشورهای مشترک المنافع - اوبر کاپ - توماس کاپ و قهرمانی جهان در این سال بر گزار خواهد شد بنابراین نتایج اولین مسابقه سوپر سریز نیز بسیار مهم خواهد بود زیرا امتیاز این مسابقات برای راهیابی به مسابقات مهم مزبور و قرار گرفتن در جدول اصلی بسیار موثر خواهد بود.

همچنین مسابقات ویکتور کره اولین مسابقه از دور جدید مسابقات سوپر سریز است که در فاصله سالهای 214-2017 برگزار خواهد شد . این میدان فرصت مهمی برای رویارویی ستارگان جا افتاده بدمینتون و چهره های نوظهور برای هم آوردی خواهد بود.

در بین چهره های نوظهور دختر دبیرستانی ژاپنی یعنی آکانه یاماگوچی که در 16 سالگی به اولین عنوان سوپر سری خود دست یافت و رکورد بدست آورد و کمی بعد از آن قهرمان جوانان جهان شد یکی از مهمترین امیدهای قهرمانی در یک نفره بانوان است. البته او حریفانی قدری چون راتچانوک اینتانون - وانگ شیزیان و وانگ ییهان را روبروی خود دارد. 

در یک نفره آقایان همچنان مدعی اول لی چونگ وی است . او که فصل قبل سوپر سریز که فینال در  زادگاهش بر گزار می شد به قهرمانی رسیده است  در اولین دیدار خود حریف سر سختی به نام سون وان هو از کشور میزبان دارد. ویکتور آکسلسن نیز باید با مارک زویبلر در مسابقه اول با هم روبرو شوند

/ 6 نظر / 44 بازدید
مهدی

سلام کوروش جان خوبی - یاد انروزهایی که در مدرسه بدمینتون بازی میکردیم خوبه که رشته مورد علا قه ات رو ادامه دادی خواستم حالت رو بپرسم موفق باشی

مهتاب

سلام خواهشمندم لینک سایت ما را با عنوان "شارژ ایرانسل" و به آدرس www.4jer.ir در وبلاگ خود قرار دهید. با تشکر

قصه شاه پریون

سلام... بعد از مدتها یه سری به وبلاگ زدم.. گفتم تا قبل از عید یه خونه تکونی کرده باشم [زبان]

ناشناس

سلام[بغل]

صدف

سلا م وب خوبی دارید من وقت ندارم آدرس وبمو بنویسمولی اسمشو مینویم حتما سر بزنید باتشکراسموبم پرنسس زیبایی ها[گل]