سپهر ایوانی: مبلغ قرارداد ورزشکاران بدمینتون ناچیز است

بازیکن تیم ملی بدمینتون امید، توجه و حمایت بیشتر از بازیکنان این رشته را خواستار شد.

سپهر ایوانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با ناچیز خواندن مبلغ قرارداد بازیکنان بدمینتون با باشگاه های کشور، عنوان کرد: انتظار نداریم مبلغ قراردادهایمان به اندازه فوتبالیست ها باشد، اما توقع داریم مبلغ قراردادها به گونه ای باشد که تامین کننده نیازهای اولیه زندگی مان باشد.

 وی با بیان اینکه مبالغ ناچیز فعلی روی انگیزه ورزشکاران تاثیر منفی می گذارد، گفت: ورزشکاران حرفه ای تمام وقت خود را صرف ورزش می کنند و باید به نیازهای آنان پاسخ مثبتی داده شود.

 وی ادامه داد: این شرایط روی انگیزه افرادی که به تازگی به این رشته ورزشی روی می آورند نیز تاثیر منفی می گذارد.

 ایوانی در ادامه به عدم پرداخت بخشی از مبلغ قراردادش از سوی تیم هیات بدمینتون گیلان اشاره کرد و گفت: دو سال پیش (سال 1390) با تیم هیات بدمینتون گیلان قرارداد بسته و با این تیم مقام چهارم لیگ برتر را کسب کردیم.

 وی ادامه داد: مبلغ قراردادم 10 میلیون تومان بود که طی همان فصل چهار میلیون تومان آن را گرفتم، ولی از آن زمان تاکنون هیچ پولی بابت مابقی مبلغ قرارداد به من داده نشده، در حالیکه طبق قرارداد باید این پول نهایتا یکساله پرداخت می شد.

 وی با اشاره به پیگیریهایش از طریق تربیت بدنی و هیات بدمینتون گیلان عنوان کرد: هیچ جواب قانع کننده ای نگرفتم و در کمال تعجب مسئولین هیات بدمینتون گیلان گفتند پول را از همان هیاتی که با آنها قرارداد بسته ای، بگیر.

 ایوانی ادامه داد: در این خصوص سه مرتبه نیز از تیم هیات بدمینتون گیلان به فدراسیون شکایت کرده ام، اما هیچ جوابی نگرفته ام.

 وی ادامه داد: قانون گفته تیمی که با بازیکنانش تسویه نکند از حضورش در مسابقات سال بعد جلوگیری می شود، اما تیم هیات بدمینتون گیلان سال گذشته در مسابقات شرکت کرد و امسال هم قصد شرکت در این مسابقات را دارد.

 ایوانی در پایان گفت: از مسئولین فدراسیون انتظار دارم حمایت کنند تا به حق و حقوقم برسم.

/ 0 نظر / 65 بازدید