گزارش مسابقات بدمینتون المپیک-2

در ادامه مسابقات بدمینتون المپیک لندن ادامه مسابقات دوبل مختلط را داشتیم که با 3 مسابقه پیگیری شد .

1-  در اولین مسابقه گزارش  دوبلیست های مختلط  اندونزیایی شامل لیلیانا ناتسیر و تونتوی احمد در مقابل دوبلیستهای مختلط هندی شامل خانم جوالا گوتتا و آقای دیجو وی صف آرایی کردند.

آقای دیجوی والیو واتیل 31 ساله هستند و متولد راماناتوکارا از ایالت کرالای هند هستند. اطلاعات قد و زون و راست یا چپ دست بودن ایشان ارائه نشده است . ایشان بدمینتون را از تیم دانشگاه کلکته شروع کردند.

خانم جواللا گوتتا هم 28 سالشون هست اطلاعات قد ، وزن و راست و چپ دست بودنشون ارائه نشده است . به گفته ای ایشان متولد حیدر اباد هستند و به گفته ای دیگر در واردها ایالت مهاراشترا متولد شده و بعدا به حیدر اباد نقل مکان کرده اند.پدر ایشان هندی و مادر ایشان چینی است ! او در مسابقات دوبل بانوان از مسابقات  آسیا ست لایت هند در سالهای 2002 و 2004  به نیمه نهایی رسیده است و نیز در ماسبقات اسکاتلند ، قبرس و تولوز نیز مقامهای داشته است .

از افتخارات این زوج این است که اولین دوبلیستهای مختلط هندی بودند که به مدال طلای گراندپیریکس تایلند دست یافتند و همچنین اولین هندی هایی بودند که به مرحله یک چهارم نهایی دوبل مختلط لیگ جهانی در سال 2009 حیدر آباد رسیده اند . آنها همچنین مدال طلای مسابقات اوپن آلمان را نیز در کارنامه خود دارند. این زوج هم اکنون در جایگاه س13 ام رده بندی جهانی قرار دارند.

تونتویی احمد 25 ساله است و متولد شهر بانیوماس اندونزی می باشد . قد وی 178 سانتیمتر و وزنش 68 کیلوگرم است

خانم لیلیانا ناتسیر 26 سال دارند و متولد مانادو ماندونزی هستند قد ایشان165 و وزن 59 است . او بدمینتون را در 9 سالگی شروع کرد و در همین سال در مسابقات محلی مانادو برنده شد و به باشگاه این شهر راه یافت اما در 12 سالگی به جاکارتا رفت تا بدمینتون خود را توسعه دهد. او در المپیک تابستانی چین به همراه نوا ویدیانتو در رشته دوبل مختلط شرکت داشت و به مدال نقره دست یافت.او تیم بدمینتون اندونزی را 5 بار در مسابقات سودیرمان و 3 بار در مسابقات اوبر همراهی کرده است .

این زوج با 76890 امتیاز که از 16 تورنمنت بدست آورده اند هم اکنون در رده 4 ام جهان قرار دارند این دو از سال 2010 بازی در کنار هم را شروع کردند تا بتوانند به مسابقات و عنوانین المپیک راه یابند و در این راه عناوین خوب نسبتا زیاد کسب کرده اند که نمونه آن بردن فینال مسابقات اوپن هند از مسابقات سوپر سریز بود که در برابر دوبلیستهای تایلندی برنده شدند.

این مسابقه با نتیجه 2 بر صفر به نفع دوبلیستهای اندونزی به پایان رسید

نتایج : 21/16 - 21/12

2- در مسابقه بعدی دولیستهای مختلط ژاپنی شامل آقای  شینتارو ایکدا و خانم ریکو شیوتا در مقابل   تیم مختلط لهستان  شامل  روبرت ماتئوسیاک و نادیزدا زیئبا بازی کردند .

ماتئوسیاک 36 ساله است و 169 سانتیمتر قد و 65 کیلوگرم زون دارد او متولد شهر ولومین لهستان است او در المپیک های تابستانی 2000 سیدنی استرالیا و 2004 آتن یونان هر دوبار در رشته دوبل آقایان به همراه میشاییل لوگوز شرکت داشته است آنها در المپیک سدینی در مرحله یک شانزدهم به دوبلیستهای انگلستان باختند و در آتن نیز در مقابل دوبلیستهای اندونزی و کره جنوبی باختند . آنها در مسابقات قهرمانی اروپا در سالهای 2000 - 2002 و 2006به قهرمانی نائل شده اند. او با راکت والتریس 80 یونکس بازی می کند .

خانم زیئبا 28 ساله هستند 171 سانتیمتر قد و 68 کیلوگرم وزن دارند و در شهر برزسک لهستان به دنیا آمده اند . و با راکت والترس 70 یونکس بازی می کند.

این زوج با کسب 40950 امتیاز از 16 تورنمنتی که در آن شرکت کرده اند در جایگاه 20 ام رده بندی فعلی BWF قرار گرفته اند .

آقای ایکدا 31 ساله هستند و 175 سانتیمتر قد و 71 کیلو وزن دارند ایشان در شهر اوکاگاکی یا  فوکو اوکا ژاپن به دنیا آمده اند. او در مسابقات قهرمانی جهان به همراه شوئیچی ساکاموتو به مدال برنز دوبل مردان رسیده است

خانم ریکو شیوتا 28 ساله هستند 57 کیلوگرم وزن و 167 سانتیمتر قد دارند متولد شهر کاندا ژاپن هستند . وی علاوه بر دوبل مختلط به دوبل بانوان و انفرادی نیز می پردازد او در مسابقات قهرمانی جهان به همراه کومیکو اوگورا ممدال برنز دوبل بانوان را در مسابقات قهرمانی جهان بدست آورد.

 اطلاعاتی در مورد راست و چپ دست بودن یا راکت مورد استفاده آنها بدست نیامد.این دو در 17 تورنمنتی که شرکت داشته اند 50870 امتیاز اندوخته اند و هم اکنون در مکان 11 ام رده بندی جهانی قرار دارند .

این مسابقه در دو گیم بسیار نزدیک با نتیجه 2 بر صفر به نفع دوبلیست های لهستان به پایان رسید

نتایج 22/20-21/18

3- در مسابقه سوم خانم ایموگین بنکیر و آقای کریس ادکاک دوبلیستهای جوان انگلیسی بودند که در برابر الکساندر نیکولائنکو و والریا سوروکینا از روسیه به میدان رفتند.

نیکولائنکو 32 ساله است و 190 سانتیمتر قد و 78 کیلوگرم وزن دارد او متولد نوووسبریسک می باشدمربی او تالیانا زورووا نام دارد

خانم سوروکینا 28 ساله هستند و 56 کیلوگرم وزن و 172 سانتیمتر وزن دارند و در باشگاه پریموری ولادیووستوک بازی می کند  سوروکینا در مسابقات قهرمانی اروپا در سال 2008 به همراه نینا ویسلوا به مدال طلا دست یافت . سایت بی دبلیو اف یک بار در مورد او نوشت سوروکینا پرچم روسیه را برافراشته نگاه داشت .

این زوج از 16 تورنمنتی که شرکت داشته اند به 46730 امتیاز دست یافته اند و هم اکنون در جایگاه 15 جهان قرار دارند .

خانم ایموگین بنکییر 24 ساله است 65 کیلوگرم وزن و 167 سانتیمتر قد دارد و متولد شهر گلاسکو است مربیان او عبارت بودند از پیتر جفری ، گراها هورل و اندی آلفورد  او در دانگشاه آزاد اسکاتلند در رشته  علوم سیاسی ، اجتماعی و رفتاری تحصیل می کند. او در باشگاه بدمینتون گلاسکو بازی می کند .او بدمینتون را از 9 سالگی شروع کرده است و دررده های سنی  زیر 17 سال زیر 19 سال زیر 21 سال و زیر 23 سال قهرمان انگلستان بوده است . او بعد از شکستی که در دوبل بانوان در مسابقات قهرمانی اروپا در 2008 خورد مجددا به دوبل مختلط روی آورده است او راست دست است و چون کمپانی یونکس یکی از اسپانسرهای وی می باشد از لوازم یونکس استفاده می کند .

آقای کریس ادکاک 23 ساله است 80 کیلوگرم وزن و 183 سانتیمتر قد دارد و در باشگاه ناتینگهام انگلستان بازی می کند او چپ دست است و گراهام هورل مربی اوست . او در رده بندی ملی انگلستان در صدر قرار دارد و از راکتهای والتریس 80 یونکس استفاده می کند او زمانی که تنها  4 سال داشت توسط برادر بزرگترش پا به دنیای بدمینتون نهاد او نخستین بار در مسابقات توماس کاپ 2008 که در کشور هلند برگزار شد تیم انگلستان را همراهی نمود . بهترین نتیجه ای که وی کسب کرده است مدال نقره قهرمانی جهان در سال 2011 بوده است او در 21 مسابقه مهم بین المللی از جمله 7 سری مسابقه یک چهارم نهایی سوپر سریز به مقام و مدال دست یافته است . ادکاک یکی از پدیده های بدمینتون اروپاست که نشریات و رسانه های متعددی به نوشتن مقاله در مورد وی پرداخته اند .

این زوج از 18 تورنمنتی که در آن شرکت داشته اند51180 امتیاز اندوخته و در جایگاه دهم رده بندی جهانی قرار دارند .

این مسابقه با نتیجه 2-1 به نفع دوبلیستهای روسیه به پایان رسید

نتایج : 21/14 -9/21 -18/21

/ 5 نظر / 19 بازدید
Mamad M2

سلام شما رو به بزرگترین وبسایت موزیک دعوت میکنم.درضمن فیـــلترشکـــن رایگان واسه اعضا هم داریم.حتما بیا و عضو شو.سر نزنی مدیونی [نیشخند] شوخی میکنم اما دوس دارم بیای.راستی چت روممون رو هم سه روزه راه انداختیم به آدرس www.chat.funseda1.tk سر بزنی خوشحالمون میکنی.دمت گرم منتظرتم.فدای تو.فعلا بای.نه بای نه.میدونم که میای.پس به امید دیدار

صدرا

سلام دوست عزيز سياهچاله افزايش آمار پارس هيت بعدمدتي افتتاح شد . شما ميتوانيد با عضو شدن آمار خود را به طور چشمگيري بالا ببريد که در اينصورت پيج رنک شما افزايش يافته و در گوگل محبوب ميشويد . اين يک سيستم دائمي هست و نياز به اعضاي بسيار زيادي دارد پس مارا به دوستان خود معرفي کنيد که بازديد بيشتري دريافت کنيد . به ما سر بزنيد پشيمون نمي شويد منتظر شما هستيم ... (امتحان کردنش ضرر نداره) ::.. اعتماد کنید ..:: حداقل برای یک بار به وبگاه ما سر بزنید http://parshit.blogsky.com/

مهديــ

سلام بر شما دوست عزيز. وقت شما به خير. ميخوام شما رو دعوت كنم به انجمن آنلاين ما سر بزنيد. خوشحال ميشيم در اين انجمن عضو بشيد و در كنار دوستاتون به فعاليت بپردازيد. اين انجمن قراره امتيازات و امكانات جديد و فوق العاده اي رو براي كاربراش فراهم كنه. براي آشنايي بيشتر با اين انجمن، تاپيك هاي تابلو اعلانات انجمن رو مطالعه فرماييد. ما منتظر حضور گرم شما در اين فروم كاملاً ملي - مذهبي هستيم. انجمن آنلاين ايرانيان - متفاوت ترين تالار گفتگوي جوانان خوب و مؤمن ايراني. موفق باشيد. التماس دعا. يا علي . . .

شبنم

از چه شبکه ای میبینی ؟