دوباره فصل بدمینتون

هوا در حال گرم شدن است و بدمینتون دوباره به عنوان ورزش خانوادگی مورد علاقه و پذیرش اغلب خانواده های ایرانی مورد توجه می باشد سالهای قبل شاید به تعداد محدود با بازیکنان بدمینتون در پارکها روبرو می شدیم ولی این سالها هوا که گرم وآرام می شود تقریبا پیدا کردن یک جای خالی برای بدمینتون بازی کردن خیلی سخت باشد .

 

٣ سال پیش که وبلاگ بدمینتون ایران شروع به کار کرد سومین وبلاگ بدمینتونی ایران و می شود گفت تنها وبلاگ بدمینتونی فعال بود و بازدید کنندگان آن به روزانه ٧ نفر نمی رسید اما امروز تعداد وبلاگهای بدمینتونی زیاد شده است و سایتی هم در این باره ایجاد شده است که مطالب تخصصی ارائه می دهد (www.irbadminton.com) با این حال روزهایی وجود دارد که تعداد بازدیدکنندگان بدمینتون ایران به ۴٠ نفر هم می رسد البته با شروع فصل بازی این بازدیدکنندگان در حال افزایش هم هستند .

بنده هم شایسته دیدم تا این وبلاگ را برای پذیرایی از بازدیدکنندگان محترم آماده تر سازم و دستی به سر وروی آن کشیدم مطالب را طبقه بندی کردم و مطالب پر بیننده را در صفحات جداگانه قرار دادم .

بزودی با مطالب جدیدی که عمدتا مربوط به مقررات بدنسازی و تمرین و نیز تکنیکها و تاکتیکهای بدمینتون می شود آنرا بازسازی مجدد خواهم نمود .

با توجه به دوستی نزدیک با آقای فرزاد حسنی مدیر سایت آی ار بدمینتون سعی خواهم کرد فعالیت موازی انجام ندهم بنا براین شما به لینکهای داخلی این وبلاگ که مربوط به سایر مدیران وبلاگهای بدمینتونی است جهت دریافت مطالب و اطلاعات تکمیلی میتوانید مراجعه نمایید

/ 2 نظر / 22 بازدید
بازیکن

درباره نحوه بدنسازی بدمینتون مطلب بزنید

نسرین

تورو خدا آقا یه شماره از فرزاد برام گیر بیارین دلم خیلی واسش تنگ شده