پرو اسپید برای سال 2010 راکت بدمینتون نیوتن ایکس خود را معرفی کرد

شرکت راکت و لوازم بدمینتون پرواسپید مالزی که سال گذشته با معرفی محصولات خود با استفاده از آخرین فن آوری های روز پا به عرصه تولید و عرضه راکتهای بدمینتون نهاد. امسال با معرفی محصولات اصلی و حرفه ای خود با عنوان نیوتن ایکس به طور رسمی خود را در فهرست تولید کنندگان راکت و تجهیزات حرفه ای بدمینتون مطرح کرد . نیوتن ایکس در 6 مدل با شماره های 10 الی 60 تولید و عرضه می شود و در تولید آن از فن آوری نانو بهره گرفته شده است .

کلیه مدلهای راکت بدمینتون نیوتن ایکس به قیمت 49 دلار عرضه می شود و 20 دلار نیز بابت حمل راکتها اخذ می گردد . قیمت ساک این راکتها نیز 29 دلار می باشد . شما می توانید ساک با 4 راکت نیوتن ایکس به علاوه 4 عدد گریپ و 4 عدد ریسمان راکت را جمعاً به قیمت 257 دلار خرید نمایید(البته نمی دانم آیا هزینه ارسال برای این پکیج همان 20 دلار است یا خیر) خرید محصولات با استفاده از کارتهای اعتباری بین المللی از طریق اینترنت امکان پذیر است و ظرف 10 روز کاری تحویل می شود در صورت عدم رضایت از راکت خریداری شده ظرف 7 روز پس از دریافت آن می توانید در بسته بندی اصلی آن را عودت داده و 100% پول خود را پس بگیرید .

البته سال گذشته مکاتباتی با شرکت یاد شده داشتم تا از تسهیلاتی برای خریداران ایرانی که امکان استفاده از کارتهای اینترنتی بین المللی ندارند فراهم آید. ولی شرکت مذکور حداقل خرید یک کانتینر را شرط قرار دادند (حدود 14000 قطعه) که کار سنگینی بود . امیدوارم امسال بتوانیم به توافقات مناسبتری برای دسترسی ورزشکاران ایرانی به راکتهای با تکنولوژی روز و قیمت مناسب دست یابیم .

/ 0 نظر / 14 بازدید