سومین اردوی تیم ملی بزرگسالان آقایان

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، سومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی بزرگسالان بدمینتون با شرکت 4 بازیکن در شهرستان زنجان برگزار می شود. در این اردو که در روزهای پانزدهم تا نوزدهم مهر ماه جاری در سالن اختصاصی بدمینتون در شهرستان زنجان برگزار خواهد شد، محمدرضا خانجانی و علی شاه حسینی از تهران و سالار بیات و سروش اسکندری از زنجان حضور دارند.

نفرات حاضر در این اردو تمرینات خود را زیر نظر آقایان بهادر زکی زاده و صادق کرباسی برگزار خواهند کرد.

هدف از برگزاری این اردو آمادگی ملی پوشان برای حضور در رقابت های بین المللی خارجی و مسابقات بین المللی دهه مبارک فجر می باشد.

در این اردو تعدادی از بدمینتونیستهای مطرح و رنکینگ دار کشور غایب هستند اما علت خاصی در این باره از سوی فدراسیون عنوان نشده است. این تعداد نسبتا اندک بازیکن شرکت کننده در اردو در حالی که تقریبا 5 ماه تا مسابقات جام فجر باقی مانده است چرا که همه ساله تقریبا 10-15 بازیکن داخلی در بخش مردان  این مسابقات شرکت می نمایند. و این مسابقات فرصت خوبی است تا تعداد بیشتری از بازیکنان داخلی در مقابل حریفان خارجی محک بخورند.

چند ماه گذشته  سال جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل اراده محکم تری در مسئولان فدراسیون جهت کسب موفقیت های بهتر و بیشتر دیده شده است و امیدواریم این اراده محکم تر در طی راه محکم تر شود و دچار تزلزل نگردد

/ 0 نظر / 44 بازدید